Для наших постійних покупців засобів косметичних брендів VICHY і La Roche-Posay ми підготували приємний сюрприз. Якщо ви отримали персональне сповіщення з промокодом на ваш смартфон, то ця акція для Вас!

Впродовж 10-20 квітня завітайте в аптеки «D.S.» із переліку адрес нижче та скористайтеся своїм промокодом (за наявності персонального сповіщення), щоб отримати знижку 20% на визначені набори від брендів VICHY і La Roche-Posay, а саме :

1. Набір La Roche-Posay Effaclar Проти недоліків – це потрійна дія, спрямована на корекцію виражених недоліків, чорних цяток, залишкових слідів та запобігання повторній появі недоліків проблемної шкіри. До складу набору входять:

• Effaclar Гель-мус для очищення шкіри 50 мл;
  • Effaclar Дуо-М гель потрійної дії 15 мл;
  • Effaclar Сироватка 3 мл;
  • Anthelios Oil Correct, сонцезахисний корегуючий гель-крем 2 мл.

2. Набір Vichy Normaderm сироватка пропонує рішення для проблемної шкіри з високою, клінічно підтвердженою ефективністю. Містить засоби:

• Гель Vichy Normaderm Phytosolution для глибокого очищення жирної, схильної до недоліків шкіри, 400 мл;
  • Сироватка-пілінг Vichy Normaderm для корекції недоліків жирної та проблемної шкіри обличчя, 30 мл;
  • Сонцезахисний невагомий флюїд Vichy Capital Soleil UV-Age Daily проти ознак фотостаріння шкіри обличчя SPF 50+, 15 мл.

3. Набір La Roche-Posay Lipikar для щоденного догляду за шкірою немовлят, дітей та дорослих містить засоби:

• La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Очищаючий крем-гель для дуже сухої, схильної до атопії шкіри немовлят, дітей і дорослих, 200 мл;
  • La Roche-Posay Lipikar АР + M, Бальзам ліпідовідновлювальний, для дуже сухої і схильної до атопії шкіри обличчя і тіла, 200 мл;
  • Махровий рушник-куточок для дітей, 100х100 см.

4. Набір Vichy Mineral 89 для пружності та зволоження шкіри обличчя включає:

• Fortifying And Plumping Daily Booster Гель-бустер щоденний 50 мл;
  • Repairing Eye Fortifier Гель для відновлення та зволоження шкіри навколо очей 15 мл.

Читайте також: Як швидко отримати онлайн-консультацію лікаря дерматолога (чи лікарів інших спеціальностей)

Акція-сюрприз за персональним промокодом діє 10-20 квітня тільки при купівлі в таких аптеках «D.S.» (уточнюйте наявність наборів за безкоштовним номером Центру клієнтів 0800302060, або за лінками вище):

м. ЛЬВІВ

с. СОКІЛЬНИКИ, вул. Л. Українки, 21;

м. ПУСТОМИТИ, вул. М. Грушевського, 22-А;

Інформаційна довідка:

VICHY – французький бренд, який славиться своїми науковими розробками. Засоби для догляду за шкірою цієї компанії популярні в усьому світі, а придбати їх можна тільки в аптеках. Унікальне поєднання активних інгредієнтів із термальною водою високої мінералізації вулканічного походження забезпечує ефективність і безпеку косметики VICHY. Саме термальна вода є основою всіх засобів цієї марки. Вона збагачує шкіру корисними мінералами й мікроелементами. Клінічно доведено, що продукція VICHY підходить для всіх типів шкіри, навіть для найбільш чутливої.

Величезний асортимент продукції La Roche-Posay порадує найвибагливіших жінок. Засоби не містять спирту, агресивних добавок, барвників, мила і ароматизаторів. Уважний клінічний контроль лабораторії La Roche-Posay та ґрунтовні оцінки фахівців дозволяють використовувати цю продукцію навіть людям із дуже чутливою шкірою. Засоби La Roche-Posay налагодять вироблення себуму, нададуть делікатний догляд, позбавлять від постакне і звузять пори. У процесі розробки останніх формул творці враховували особливості різних типів шкірного покриву.

*Бали за Карткою клієнта «D.S.» на акційну косметику не нараховуються, проте ми заохочуємо пред'являти її при покупці до моменту оформлення касового чека, щоб зафіксувати у нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції – відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди!

Красивих Вам покупок!