У вересні нашому інтерактивному музеї «D.S. Таємна аптека» вдалось організувати шість соціальних заходів, у яких взяло участь близько 70-ти дітей.

Зокрема, 7 діток, які мусили тимчасово залишити свої домівки, скористалися можливістю безкоштовно відвідати екскурсію «Дитячі історії». Гостями цього місяця стали українці з Донецької, Харківської, Сумської, Запорізької, Миколаївської та Київської областей.

Приємно повідомити, що у вересні наш інтерактивний музей почав співпрацювати з центром підтримки переселенців «Я-Маріуполь». Уже проведено два заходи для співвітчизників із цього міста-героя.

Наш інтерактивний музей традиційно взяв участь у фестивалі «Дні європейської спадщини у Львові / European Heritage Days in Lviv». Цьогоріч програма була присвячена втраченим, збереженим та відновленим пам’яткам. Екскурсовод, краєзнавець, помічник Таємного аптекаря Анатолій Гурин провів авторську безкоштовну пішу екскурсію «Від "Божої опіки" до "Архангела": втрачені аптечні перлини Львова», до якої долучилися 20 учасників. Вони дізналися про долю старовинних аптек Львова та їхніх засновників. Також гості довідалися більше про аптеки, які вдалося зберегти та реставрувати, зокрема про нашу аптеку «Під угорською короною», якій цьогоріч виповнюється 250 років!

Також «Таємна аптека» продовжила участь в акції «"Підвішена" послуга», яку організували Львівське управління туризму та Туристично-інформаційний центр (Lviv.Travel, Lviv Tourism Office). Наші гості можуть підтримати інших українців, які хотіли б відвідати інтерактивний музей, але не можуть це зробити. Наразі маємо два «підвішені» квиточки: для дорослого й дитини, а також наш фірмовий магніт як сувенірну продукцію.

А ще працівники «Таємної аптеки» відвідали SMART-бібліотеку і показати маленьким львів’янам та гостям міста деякі цікавинки нашої Таємної лабораторії. Під час зустрічі багато діток допомагало провести досліди, а також пізнало чотири стихії та їхню взаємодію! Юним слухачам провели невеличку лекцію про давні аптеки Львова та їхнє значення для історії міста.

Подбав Таємний аптекар і про святкування Дня фармацевта. Дітки працівників мережі аптек «D.S.» взяли участь у майстер-класі «Таємна лабораторія». Тепер вони, у супроводі батьків, зможуть продемонструвати різні експерименти, використовуючи підручні засоби, і пояснити деякі фізичні та хімічні явища. Так, у «Таємній аптеці» ви знайдете чимало дивовижного!

Інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові (11:00-18:00). Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698 .

Наша сила – у небайдужості та нових знаннях! Разом до перемоги!