Продовжуємо реалізовувати соціальні ініціативи в нашому інтерактивному музеї, організовуючи екскурсії та майстер-класи для діток-переселенців, військових, земляків зі східних та центральних областей України. Також незмінно підтримуємо ЗСУ.

У жовтні наш інтерактивний музей «D.S.Таємна Аптека» продовжив співпрацю із центром підтримки переселенців ЯМаріуполь. Львів: маленькі гості завітали до музею і взяли участь у майстер-класі «Таємна Лабораторія». Також ми продовжили акцію «Підвішена послуга», ініційовану Туристичним центром: у жовтні нею скористалися двоє осіб із Запорізької області.

Радіємо, що Таємну аптеку змогли безкоштовно відвідати дітки, які мусили покинути свій дім, та наші захисники. До Таємного аптекарського товариства приєдналися українці з Херсонської, Донецької, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької областей.

Також помічник Таємного аптекаря, Анатолій Гурин, разом із Українським фотографічним товариством УФОТО провів пізнавальну лекцію «12+1: Історія «чортової дюжини» найстаріших аптек Львова», яка відбулась у Науково-технічна бібліотека НУ "Львівська політехніка". Усі охочі могли долучитися й довідатися історію старовинних аптек нашого міста, поспілкуватися з лектором та поставити йому запитання.

Завдяки гостям Таємної аптеки, які придбали сувеніри, вдалося переказати 3250 грн (частка від продажу сувенірів за вересень-жовтень) у фонд «Повернись живим!». Цю акцію продовжуватимемо й надалі.

Інтерактивний музей «D.S. Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові (11:00-18:00). Відвідини для діток-переселенців безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698.

Наша сила – у небайдужості та нових знаннях. Разом до перемоги!