У вересні наш Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека доєднався до традиційних щорічних Днів європейської спадщини. Подія покликана привернути увагу громадськості до ролі культурної спадщини у розвитку сучасного суспільства та щоразу присвячується новій темі.

Цьогорічна тема – «Жива спадщина». Тож наш екскурсовод і дослідник історії Галичини Анатолій Гурин знайомив учасників заходу з найстарішими львівськими аптеками, давніми родами фармацевтів та традиціями, які передавалися з покоління в покоління, розповідаючи про професію аптекаря як феномен родинної справи.

Відомо, що львівські аптеки здавна були осередками особливої любові і поваги львів'ян та самих аптекарів. У них, окрім ліків, торгували й іншими незвичними товарами, зокрема, парфумами, косметикою і навіть винами. Журналісти, які побували на екскурсії, на шпальтах аналітичного інтернет-порталу діляться почутим і розповідають, як лікувалися львів’яни минулих століть. Прочитайте цю статтю й ви!

Також запрошуємо до прочитання цікавого матеріалу з блогу на сайті «D.S. Таємної Аптеки» – про історію родини Піпесів-Поратинських – колишніх власників відомої львівської аптеки "Під угорською короною", що збереглася на площі Соборній, 1 і функціонує у відновленому історичному інтер'єрі у складі мережі аптек "D.S.".

Принагідно запрошуємо до відвідин інтерактивного музею «D.S. Таємної Аптека» – Львів, площа Соборна, 1.

Наш Таємний аптекар запрошує дітей і дорослих щодня з 10:00 до 19:00, початок екскурсій в атракційному підземеллі щогодини! Відвідини для діток-ВПО – безкоштовні.

З питань співпраці звертайтеся до керівниці музею Тетяни Іващишин.

Запис на екскурсії за номером: +38(067)-370-56-98