У липні наш інтерактивний музей D.S. Таємна аптека прийняв близько 900 відвідувачів!

З-поміж них помічники Таємного Аптекаря були раді вітати трьох діток зі статусом ВПО (внутрішньо-переміщених осіб) та 14 Захисників України, які відвідали наші екскурсії безкоштовно!

Цього місяця працівники Таємної аптеки провели благочинні екскурсії для центру для ВПО «Безпечне місце», БТ «Мій тато захищає Україну», а також для християнського центру «Лілея», який також опікується дітьми сиротами та тими, хто має статус тимчасово-переміщених.

А ще – розширюємо географію відвідувачів нашого музею! У липні радо зустрічали гостей з Бельгії та Нідерландів, що прослухали наші екскурсії англійською мовою.

16 липня згадували колишнього власника аптеки «Під Угорською короною» (на базі якої створено наш музей) Яна Поратинського, який трагічно закінчив своє життя 16 липня 1941 року. Ян Поратинський похований на Личаківському кладовищі (місце поховання – поле 1а).

Про історію родини Якуба Піпеса-Поратинського та Яна Поратинського читайте у блозі на сайті Таємної аптеки - тут: Історичні постаті колишніх власників львівської аптеки “Під Угорською короною” ХVIII ст.-ХХ ст.

За липень Таємна аптека передала 6348 грн у фонд «Повернись живим» для підтримки наших Збройних сил, а також 1400 грн з продажу Коміксів передали на реабілітацію та лікування наших Захисників!

Долучаймося до творення нашої Перемоги!

Музей «D.S.Таємна аптека» радо запрошує усіх на екскурсії та майстер-класи.

Чекаємо Вас щодня з 10:00 до 20:00 за адресою м.Львів, площа Соборна,1 (вхід через аптеку D.S.)

Деталі та запис за номером 0673705698 або на сайті www.secret.lviv.ua

До зустрічі!