У березні наш інтерактивний музей D.S. Таємна аптека прийняла близько 900 відвідувачів!

Десятеро діток зі статусом ВПО (внутрішньо-переміщені особи) з Нікополя, Харківщини, Донеччини, Луганщини та Запорізької області, а також 10 Захисників України відвідали наші екскурсії безкоштовно. А ще помічники Таємного Аптекаря провели благодійний майстер-клас для діток із благодійного товариства «Мій тато захищає Україну» (на фото), дякуємо діткам за цікавість та позитив!

У березні спільно із школою «Вільних та небайдужих» провели інтегрований урок математики та англійської мови, а також прийняли у себе на екскурсіях малечу з дитячих дошкільних закладів Львова номер 29 та Kids Rio. Дякуємо вчителям за креативність, діткам за допитливість та унікальність!

Нагадуємо, що акція «Частка від продажу сувенірів» триває! Разом із Вами за березень передали у благодійний фонд «Лелека», що опікується медиками на передовій - 4900 грн. Переглянути каталог сувенірів можна на за посиланням: Сувеніри - Таємна Аптека (secret.lviv.ua)

Цього місяця передали 1300 грн від продажу коміксів Кіборги на реабілітацію та лікування наших Захисників!  Працюємо разом на перемогу!

Музей D.S. Таємна аптека запрошує на уроки, екскурсії, майстер-класи та фотосесії!

Детальніше дізнавайтеся на сайті www.secret.lviv.ua або за номером 0673705698

До зустрічі щодня з 10:00 до 20:00
Львів, площа Соборна, 1