1 червня у рамках Дня захисту дітей у нашій інтерактивній «D.S. Таємній аптеці», що на площі Соборній,1 у Львові, відбувся творчий майстер-клас для діток дошкільного та молодшого шкільного віку зі створення свічки з вощини – символу світла і тепла для свого дому!

Виготовлення свічки з вощини чинить арт-терапевтичну дію. Майстер-клас провела свічкарка, мисткиня Мирослава Ванько.

Дякуємо Van'ko Myroslava, Світись - творча майстерня за чудовий захід і за Вашу творчість! Усім учасникам майстер-класу дякуємо за участь і за Ваші неймовірні свічки!

Із продажу квитків на майстер-клас передаємо 200 грн на допомогу онкохворим діткам у фонд «Разом до життя».

Памʼятаймо, що діти – цвіт Нації та майбутнє нашої держави, тож вкладаймося у всебічний розвиток наших дітей!

Музей «D.S.Таємна Аптека» щодня чекає дорослих і маленьких гостей на цікаві пізнавальні екскурсії з елементами інтерактиву – в атмосферному підземеллі на площі Соборній, 1 у Львові (10:00-20:00). Відвідини для діток-переселенців зі статусом ВПО – безкоштовні.

Реєстрація за номером: +380 67 370 5698

За офіційною інформацією від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України понад 1899 дітей постраждали в наслідок збройної агресії рф – 548 дітей загинули та понад 1351 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Вічна памʼять невинно вбитим діткам.