До уваги наших постійних клієнтів у Хмельницькому! Для покупців засобів косметичних брендів ми підготували приємний сюрприз!

У період 18 квітня до 1 травня 2024 р. включно при покупці будь-яких засобів брендів VICHY™, La Roche-Posay™ та CeraVe™ та за наявності картки "D.S." в наших аптеках за адресами:

м. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

  • вул. Проскурівська, 18
  • вул. С. Бандери, 2-А

ви автоматично стаєте учасником рандомного розіграшу трьох подарунків:

  • Vichy Liftactiv Specialist B3 Сироватка проти пігментних плям та зморшок шкіри обличчя. Допомагає зменшити прояви ознак старіння шкіри, пігментних плям та зморшок, а також надає шкірі більш рівномірного та сяючого тону.
  • La Roche-Posay Hydraphase UV Intense Light Інтенсивний зволожувальний крем для зневодненої шкіри обличчя SPF 25. Забезпечує зволоження шкіри обличчя до 72 годин та захищає від сонячного випромінювання.
  • CeraVe Зволожуючий крем для нормальної та сухої шкіри обличчя. Для інтенсивного зволоження та відновлення захисного бар’єру шкіри з вмістом ніацинаміду та гіалуронової кислоти.

Імена щасливчиків, які отримають подарунки, опублікуємо на нашій сторінці у мережі Facebook 2.05.2024 після 15:00, а також повідомимо особисто!

Тож не забудьте під час покупки вказати номер своєї картки "D.S." й уточнити свій контактний номер телефону.

Читайте також: Як швидко отримати онлайн-консультацію лікаря дерматолога (чи лікарів інших спеціальностей)

Красивих вам покупок!