Мережа аптек «D.S.» нещодавно отримала відзнаку Ukrainian Business Award –аналітичної агенції, яка вивчає різні сфери вітчизняних послуг і продуктів із метою стимулювання чесної конкуренції та полегшення вибору для споживача. 

Нагороду Ukrainian Business Award 2023 наша компанія здобула за біологічно активні добавки та нутріцевтики власної торгової марки «Arbor Vitae».

Ці біологічно активні добавки (БАДи, інакше – дієтичні добавки) містять корисні макро- та мікроелементи, виробляються на основі сировини рослинного та тваринного походження. Їх рекомендовано вживати для профілактики та у схемі лікування різних захворювань, для зміцнення імунітету та підвищення якості життя. Особливо корисними вони є для людей, які переживають часті стреси, займаються важкою фізичною та розумовою працею, обтяжені хронічними діагнозами, перебувають на дієті тощо. Важливо пам'ятати, що БАДи не є лікарським засобом, вони використовуються як добавка до раціону харчування, дозволяючи заповнити нестачу вітамінів та інших корисних компонентів в організмі людини.

Загалом лінійка «Arbor Vitae» уже складається з понад 300 популярних медикаментів, дієтичних добавок, медичних і косметичних виробів, що виготовлені на наше замовлення українськими та європейськими виробниками. Відтак, ця продукція – оптимальний вибір за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній категорії, частина з яких уже стали справжніми бестселерами. Для ознайомлення з асортиментом цих товарів ми зробили зручні електронні каталоги для перегляду навіть зі смартфона.

Коментує комерційна директорка мережі «D.S.» Каріне Саакян:

«Ми пишаємось тим, що попри складні часи, продовжуємо виготовляти якісні препарати, які сприяють профілактиці і лікуванню багатьох захворювань та позитивно вливають на самопочуття наших клієнтів. Упродовж 2023 року лінійку власної торгової марки поповнили 30 нових продуктів. Важливо, що виробництво дієтичних добавок «Arbor Vitae» не лише збагачує фармацевтичний ринок сучасними засобами, але підтримує вітчизняного виробника, адже чимало наших БАДів виготовлені саме в Україні.
Також наша компанія ухвалила рішення у 2024 році частку від продажу тих товарів власної торгової марки, які відзначені Ukrainian Business Award 2023, спрямовувати на благочинність для дітей-сиріт, внутрішньо-переміщених осіб, геріатричних пацієнтів тощо – тих, хто опинився в кризових обставинах життя. У надскладний для держави час український бізнес повинен допомагати суспільству та робити все для розвитку економіки України».

За підсумками 2023 року під вивіскою «Аптека D.S.» працюють без малого 400 закладів у понад 100 містах 16-ти областей України, а картку клієнта зареєстрували 175 тисяч осіб – як у діючих, так і в нових аптеках мережі, що розпочали минулоріч роботу, зокрема, на Львівщині, Закарпатті, Поділлі, Хмельниччині, Тернопільщині, Франківщині, Волині, Київщині, у Миколаївській, та Житомирській областях. До послуг клієнтів «D.S.» – понад 1200 фармацевтів, які знають і люблять свою роботу та з готовністю допомогти щодня зустрічають понад півсотні тисяч відвідувачів. Ще одним свідченням сили і впізнаваності бренду «D.S.» є наше партнерство з 50-ма аптечними закладами франчайзі, що поділяють його принципи і пріоритети в роботі.

Читайте також: Рік 2023: більше нових можливостей для клієнтів мережі «D.S.»

Також у 2023 році аптеки «D.S.» увійшли в п’ятірку найкращих аптечних мереж України, які мають високий рівень обслуговування та надійність – за підсумками ще одного незалежного рейтингу Ukrainian Business Award. Експерти брали до уваги якість обслуговування, асортимент, ціни, кількість аптечних закладів, онлайн-канали, відгуки, результати пошукових запитів Google, ділову репутацію компаній та їх громадянську позицію.

Про напрямки своєї громадянської та соціальної відповідальності перед українським суспільством наша компанія розповідає у соціальній звітності – у 2023 році оприлюднено четвертий Соціальний звіт мережі аптек «D.S.». Тут серед іншого – підтримка воїнів ЗСУ, до прикладу, учасники бойових дій отримують в аптеках мережі «D.S.» знижку на ліки. Лише за 2022-2023 рік сума наданої знижки для воїнів склала понад 200 тисяч гривень.

Наша компанія ініціює та підтримує численні активності задля допомоги українському війську та всім, хто в часі війни її потребує. Від початку повномасштабної фази війни мережа аптек «D.S.» надала допомогу ЗСУ у сумі понад 25 млн грн. – значною мірою за рахунок власних можливостей та з залученням галузевих і бізнес-партнерів, працівників і клієнтів. Компанія докладає організаційних та фінансових зусиль, ініціює та долучається до збору коштів на закупівлю дронів, тепловізорів, портативних цифрових рацій, автомобілів. Відтак, необхідні засоби для підвищення ефективності роботи наших військових та підсилення їх медичного забезпечення направлено на потреби, зокрема, 3-ої окремої штурмової та 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», 109-го гірсько-штурмового батальйону, 53-ої та 64-ої окремих механізованих бригад, 80-ої та 82-ої окремих десантно-штурмових бригад, 100-ої, 103-ої та 125-ої окремих бригад територіальної оборони, батальйону Азов, Національної Гвардії України, ГУР, ССО та інших підрозділів ЗСУ.

Для клієнтів мережі аптек «D.S.» відкрито можливість переказати свої бонусні бали програми лояльності на користь української армії. Сума такої пожертви наростаючим підсумком від початку оголошеного збору склала понад 165 тисяч гривень. Звітність про використання – тут.

Читайте також: Як швидко отримати онлайн-консультацію лікаря терапевта (чи лікарів інших спеціальностей)