Підбиваємо підсумки минулого року і рухаємося вперед, аби створювати для наших клієнтів більше нових можливостей і переваг та надавати сучасні послуги в найкращих традиціях аптечної справи!

Сила бренду

Минулоріч аптеки «D.S.» увійшли в п’ятірку найкращих мереж України – незалежний рейтинг укладений аналітичною агенцією Ukrainian Business Award, яка вивчає різні сфери вітчизняних послуг і продуктів із метою стимулювання чесної конкуренції та полегшення вибору для споживача. До уваги брались якість обслуговування, асортимент, ціни, кількість аптечних закладів, онлайн-канали, а також відгуки, результати пошукових запитів Google, ділова репутація компаній та їх громадянська позиція. Відтак, за результатами аналізу було визначено 15 аптечних мереж в Україні, які мають високий рівень обслуговування та надійність – мережа аптек «D.S.» увійшла до ТОП-5. Щиро радіємо, що наші клієнти отримують сучасні якісні послуги, бо ж обирають кращих!

Сьогодні під вивіскою «Аптека D.S.» працюють без малого 400 закладів у понад 100 містах 16-ти областей України. У 2023 році картку клієнта зареєстрували 175 тисяч осіб – як у чинних, так і в нових аптеках нашої мережі, що розпочали минулоріч роботу, зокрема, на Львівщині, Закарпатті, Поділлі, Хмельниччині, Тернопільщині, Франківщині, Волині, Київщині, у Миколаївській, та Житомирській областях.

Ще одним свідченням надійності бренду «D.S.» є наше партнерство у 2023 році з 50-ма аптечними закладами франчайзі, із них 7 – нових. Дякуємо нашим клієнтам і партнерам за довіру!

Аптечний асортимент: коли вигоди більшає

До послуг наших клієнтів – понад 1200 фармацевтів, які знають і люблять свою роботу та з готовністю допомогти щодня зустрічають понад півсотні тисяч відвідувачів.

В арсеналі наших фахівців – близько 20 тисяч найменувань аптечного асортименту. Понад 300 популярних лікарських засобів, дієтичних добавок, медичних виробів і косметики – товари власної торгової марки «Arbor Vitae», виготовлені на наше замовлення українськими та європейськими виробниками. Відтак, ця продукція – оптимальний вибір за співвідношенням «ціна-якість» у своїй товарній категорії, частина з яких уже стали справжніми бестселерами. Упродовж 2023 року лінійку власної торгової марки поповнили 30 нових продуктів для профілактики, лікування і підвищення якості життя. Для ознайомлення з асортиментом цих товарів ми зробили зручні електронні каталоги для перегляду навіть зі смартфона.

У 2023 році на ХV міжнародній конференції «PrivateLabel-2023», яка акумулює український та зарубіжний досвід у сфері товарів власної торгової марки, мережа аптек «D.S.» здобула відзнаку «Найкращий проект у фармацевтичній галузі» – ми були єдиною компанією з-поміж усіх вітчизняних аптечних мереж, чия діяльність отримала нагороду за цим напрямом.

Нове у пропозиціях для наших клієнтів від 2023 року – програма «Сезонна вигода», у рамках якої ми готові пропонувати актуальні комплексні набори засобів до кожного сезону, ще й за особливо вигідною ціною. Вони діють комплексно, взаємно підсилюють ефект і сприяють швидшому відновленню здоров’я. Розмір знижки при покупці таких комплексних наборів фіксований – 50, 100 або 150 гривень, залежно від складу. Наші фармацевти завжди готові фахово проконсультувати щодо призначення, дії та дозування засобів. Адже фармацевт – ваш консультант у питаннях збереження, зміцнення та відновлення здоров'я і гарного самопочуття.

Нові сервіси

Мережа аптек «D.S.» налагодила партнерство із онлайн-платформою «Лікар Онлайн». Це український сервіс дистанційних консультацій висококваліфікованих лікарів, який можна оплатити на термін від 3 до 12 місяців і використовувати за потреби, не виходячи з дому, з мобільного додатка. Консультації Likar Online проводять спеціалісти передових клінік Києва та Львова, чергові лікарі доступні цілодобово. Відтак, клієнтам-учасникам нашої програми лояльності пропонуємо оформити пробний доступ до сервісу «Лікар Онлайн» на перші 3 місяці, обмінявши певну кількість накопичених бонусних балів на таку підписку.

Також минулого року у деяких містах ми розпочали співпрацю із сервісом доставки Glovo, тож тепер багатьом клієнтам, які не мають змоги самотужки піти до аптеки за ліками, буде зручніше одержати необхідну продукцію аптечного асортименту.

А наприкінці жовтня компанія запустила новий сервіс для наших клієнтів – чат-бот «Мережа аптек D.S.» у двох популярних месенджерах Telegram і Viber. Це альтернатива сайту чи додатку для пошуку та резервування ліків, а також додатковий канал комунікації. Він допомагає клієнту без використання зайвих застосунків отримати консультацію фахівця чи замовити медикаменти.

Долучатись до важливих справ

Бути постійним клієнтом бренду – це поділяти його принципи і пріоритети в роботі, долучатися до проєктів та ініціатив. Власники картки «D.S.», беручи участь у Програмі лояльності, мають можливість переказати свої бонусні бали на благочинність. Так, станом на кінець 2023 року таке рішення ухвалили 1800 разів – і наші клієнти, і наші працівники, – склавши пожертву балами лояльності на потреби ЗСУ у сумі 165 тисяч гривень (звітність про використання – тут).

Читайте також: Опубліковано четвертий Соціальний звіт мережі аптек D.S.

Продовжуємо допомагати нашим захисникам та співпрацювати із благодійними фондами, громадськими й волонтерськими організаціями задля підтримки українців і звітуємо про суспільно важливі справи, реалізовані завдяки власним можливостям та в співдії з іншими організаціями, бізнес-партнерами, нашими працівниками і клієнтами за 2023 рік – докладніше у наступних матеріалах!

Маємо працювати, розвиватись і діяти разом аби Україна перемогла!