Упродовж 2021 року в нашій мережі діятиме постійна акція на лікувальну косметику всесвітньо відомих косметичних брендів – для постійних клієнтів.

Придбавши будь-які засоби торгових марок із переліку нижче на суму від 500 грн одним чеком та пред’явивши картку клієнта ви гарантовано отримаєте 5% знижки. Ба більше – вам нарахують бали за покупку! Пропозиція діє у всіх аптеках «D.S.», де наявний асортимент, до закінчення товарних залишків.

Уточнити наявність косметики, а також адресу найближчого закладу можна за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Бренди, які охоплює пропозиція:

АВЕН (Avene)

АЙ КЕА (EyeCare)

АПІВІТА (Apivita)

БІОДЕРМА (Bioderma)

ВЕЛЕДА (Weleda)

ВІШІ (Vichy)

ДОЛІВА (Doliva) та інші лінійки ТМ PharmaTheiss

ЕКСФОЛІАК-НОРЕВА (NorevaLaboratoires)

ЕУЦЕРИН (Eucerin)

ІНСАЙТ (Insight)

ІТЕМ (Item)

КОДАЛІ (Caudalie)

ЛІЄРАК (Lierac)

ЛЕНО (Laino)

ЛЯ РОШ ПОЗЕ (LaRoche-Posay)

МАРТІДЕРМ (MartiDerm)

НЮКС (Nuxe)

ОРМЕТА (Hormeta)

ТОПІКРЕМ (Topicrem)

СВР (SVRlaboratoires)

СКІНОРМІЛ (Skinormil)

УРЬЯЖ (Uriage)

ФІЛОРГА (Filorga)

ФІТО (Phyto)

ЦЕРАВІ (CeRave)

Ми заохочуємо клієнтів пред'являти картку при покупці до моменту оформлення касового чека, щоби зафіксувати в нашій обліковій системі усі придбані Вами позиції. Відтак надалі ми зможемо персонально інформувати Вас про вигідні акції на улюблені косметичні бренди! Щоби мати картку клієнта завжди зі собою для Вашої зручності пропонуємо перейти на її електронний варіант – для цього завантажте мобільний додаток Мережа аптек «D.S.».  

Красивих вам покупок!