Кожна гривня працює на перемогу України над її одвічним ворогом, тож від початку повномасштабного російського вторгнення мережа аптек «D.S.» долучається до забезпечення наших військовослужбовців.

Відтак, звітуємо, що, з-поміж іншого, на початку грудня нам вдалося організувати велику збірку для воїнів 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс" тактичного з'єднання Оперативного Командування "Захід" Сухопутних військ Збройних Сил України, які зараз воюють із окупантами на Бахмутському напрямку.

9 дронів, 3 тепловізори та необхідні аксесуари до них, 10 портативних цифрових рацій, дієві термохімічні засоби для індивідуального обігріву та інші потреби військових цього підрозділу ЗСУ уже профінансовані коштом співласників та працівників нашої компанії – на загальну суму 1 900 000 (один мільйон девятсот тисяч гривень).

У цій бригаді захищає нашу Батьківщину Роман Никулишин – співвласник компанії, який перебуває у лавах ЗСУ ось уже понад 9 місяців.

Боротьба триває! Тільки спільними організаційними, фінансовими та волонтерськими зусиллями український тил може ефективно допомагати нашому фронту бути результативним!

Дякуємо усім, хто працює на Перемогу!


Більше про наші дії для допомоги військовим, вимушеним переселенцям та іншим особам, що опинилися в скруті або небезпеці з початком активної фази війни росії проти України у статті тут.


Ілюстрація із сторінки 10 ОГШБ у Фейсбук.