Боротьба з російським агресором триває вже понад 9 місяців. Та це не означає, що українці опустять руки чи дозволять страху й сумнівам оселитися в наших серцях. Це означає, що перемога України вже є на 9 місяців ближчою! І кожен із нас своєю щоденною працею та волонтерською діяльністю може й надалі докладатися до її наближення.

Мережа аптек «D.S.» також спрямовує свою силу на допомогу нашій державі та її громадянам у ці непрості часи. Так, упродовж вересня-листопада ми змогли реалізувати низку заходів та долучитися до важливих ініціатив:

• підтримали діяльність благодійного фонду «Люди лютого», команда якого сконцентрувалася на допомозі ліками медичним установам і населенню окупованих і деокупованих територій півдня України; цього разу необхідні засоби попрямували в Марганець, Харків та Запоріжжя;
  • посприяли у закупівлі ліків і засобів гігієни для благодійного фонду «Місто добрих справ», який займається збором і транспортуванням гуманітарної допомоги особам, що постраждали внаслідок окупаційних дій росії на території Херсону та області;
  • надали необхідні лікарські засоби за зверненням громадського об'єднання учасників АТО та волонтерів Львівської області «Вірні традиціям», а також для потреб військовослужбовців ЗСУ – зокрема, 64-ої окремої механізованої бригади, 103-ої та 125-ої окремих бригад територіальної оборони, Національної Гвардії України;
  • передали медикаменти для Центру опіки сиріт (Курія Львівської архиєпархії УГКЦ), головною метою діяльності якого є виховання здорової зрілої особистості завдяки пасторальній праці капеланів із дітьми-сиротами, дітьми із малозабезпечених сімей та спеціальних закладів через чотири напрямки: духовність, спорт, організацію таборів та роботу з волонтерами. Наша компанія регулярно підтримує цю установу, зокрема її футбольну команду «КОПА»;
  • поповнили сезонними медикаментами аптечку вихованців Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, а також укотре подбали про медичне забезпечення Обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона, що у місті Стебник Львівської області;
  • традиційно відгукнулися на звернення ГО «Розвиток Громади» щодо збору засобів гігієни для підопічних Буківського будинку-інтернату для дівчаток та Роздільського будинку-інтернату для хлопчиків, що на Львівщині, в яких перебувають понад 300 осіб із психічними і фізичними вадами, в тому чисті й переміщені з зон бойових дій;
  • із нагоди Дня захисників і захисниць України охоче доєдналися до роботи львівських волонтерів «Бригада Політех» із плетіння маскувальних сіток для ЗСУ;
  • у Львові та Ужгороді вкотре виготовили власноруч і передали українським воїнам у зону бойових дій кілька партій поживних енергетичних батончиків із горіхів та сухофруктів.

Загалом від початку повномасштабного лютневого вторгнення російського агресора загальна сума благочинного внеску нашої компанії у спільних зусиллях з іншими благодійниками – на користь українських військових, підрозділів територіальної оборони, а також пацієнтів різних медичних та соціальних закладів, тимчасових переселенців і потребуючих цивільних – склала близько 4,2 мільйона гривень.

Активно діємо й на енергетичному фронті. Від перших днів прицільного знищення ворогом енергетичної інфраструктури України ми оперативно прийняли цей виклик, докупивши ще 25 генераторів для наших аптек – відтак уже понад 100 аптечних закладів «D.S.» (включно партнерські франчайзингові) у різних областях і населених пунктах готові працювати під час аварійного і/або планового вимкнення світла. Адреси наших пунктів незламності тут.

️Зміцюємо й гуманітарно-освітній фронт України: нещодавно наша компанія профінансувала оснащення навчального класу для майбутніх фармацевтів у Львівській медичній академія імені Андрея Крупинського, а також укотре виділила річні стипендії студентам Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, яких вчена рада університету обрала за високу успішність.Цього разу ними стали студент третього курсу Олег Тибінка та студентка четвертого курсу Марія Сідельник. Цьогоріч фінансову підтримку навчання від нашої компанії одержала й студентка Хмельницького базового медичного фахового коледжу Жанна Розумна.

Свій посильний внесок в Перемогу систематично робить і наш Інтерактивний музей "D.S. Таємна аптека" безкоштовно приймаючи у себе на заходах діток-переселенців та переказуючи частку від продажу сувенірної продукції на користь благодійного фонду «Повернись живим!».

Дякуємо нашим партнерам, працівникам і клієнтам за активну співучасть, адже кожна велика і маленька справа допомагають рятувати людей, які опинилися в гуманітарній кризі, а тилу залишатися продуктивним – заради ефективного фронту!

Здолаємо всі труднощі разом!

Слава Україні!