Запрошуємо львів’ян і гостей міста доєднатися до Міжнародного дня музеїв. Наш інтерактивній музей «D.S. Таємна Аптека» підготував особливу програму! 

Щороку, 18 травня, Львів приєднується до відзначення Міжнародного дня музеїв. Понад сорок років цю традицію і ініціативу Міжнародної ради музеїв ICOM підтримує близько півтори сотні країн.

Цьогоріч День музеїв покликаний підкреслити роль музеїв у добробуті і сталому розвитку суспільства. Адже музеї можуть сприяти позитивним змінам у суспільстві – подоланні соціальної ізоляції, покращенні психічного здоров’я, сприянні інклюзивності, підтримці тематичних заходів.

33 музеї міста розробили спеціальну програму чотирьох днів – 18-21 травня – пропонуючи події для дорослих та дітей, екскурсії, майстер-класи, лекції і ексклюзивні експозиції.

Наш Таємний Аптекар теж підготував дещо особливе! Ось програма заходів на 18-21 травня у рамках Днів музеїв в Інтерактивному музеї «D.S.Таємна Аптека»:  

https://www.facebook.com/events/958692181809507/

Тут вам не лише розкажуть про історію фармацевтичної справи, а й запросять до таємної лабораторії та поділяються секретними рецептами!

Реєструйтесь за посиланням вище і приходьте до нашого музею за натхненням!

До зустрічі у «D.S.Таємній аптеці» – м. Львів, площа Соборна, 1


Про соціальні аспекти діяльності Таємної аптеки читайте тут