Друзі, у березні 2022 року ми оголосили про можливість власникам карток клієнта "D.S." пожертвувати свої бонусні бали на користь української армії, сказавши про це нашому фармацевту в аптеці, а ми відповідально скеруємо їх на користь українських військових у рамках наших благодійних чи партнерських ініціатив.

Баланс балів цієї патріотичної ініціативи станом на 10.10.2023 р.:

  • Сума пожертви наростаючим підсумком від початку оголошеного збору склала 154 180 грн, її зробили 1638 осіб (включно працівники компанії). Використано 154 480 грн, залишок 0 грн.

Звіт про використання:

  • 28.07.2022 р. – 100 тис. грн ми долучили до внеску нашої компанії у загальній сумі 1 млн 200 тис. грн на потреби бойових підрозділів Сил Спеціальних Операцій ЗСУ: https://apteka-ds.com.ua/news-item/zamist-sviatkuvannia-yuvileiu-vnesok-na-pidtrymku-zsu
  • 15.05.2023 р. – 18 тис. грн на закупівлю знеболювальних, протизапальних, неврологічних та ноотропних лікарських засобів і медичних виробів для в/ч А4010 за листом-зверненням від БФ «Майстерня милосердя», що допомагає забезпечити медикаментами військові підрозділи, які виконують завдання на передових позиціях.
  • 16.06.2023 р. – 1,5 тис. грн на закупівлю 450 упаковок вологих серветок за зверненням ветерана війни Артура Киреєва для формування подарунків до Дня Конституції для українських військових, які проходять лікування й реабілітацію у військово-медичному клінічному центрі західного регіону (Львів, вул. Личаківська, 26).
  • 29.06.2023 р. – 15 тис. грн на закупівлю знеболювальних, спазмолітичних, протизапальних, серцево-судинних, протимікробних та антисептичних лікарських засобів для забезпечення медичних потреб в/ч А4828 за листом-зверненням від її командира та начальника медичної служби.
  • 11.10.2023 р. – 20 тис. грн на закупівлю знеболювальних, спазмолітичних, протизастудних, серцево-судинних та шлункових лікарських засобів для посилення медичного забезпечення реактивної батареї 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила ЗСУ, що зараз перебуває на передових позиціях, – підтримали ініціативу від "Радіо Львівська Хвиля".

Дякуємо за довіру! Спільні зусилля всіх небайдужих наближають день і час Перемоги!

Нагадаємо, що зручна можливість переказати свої бонусні бали на благочинність створена і на нашому сайті: зареєстровані користувачі в особистому кабінеті можуть пожертвувати всі бали або частину балів на актуальні збори коштів. Зокрема, окрім збору на допомогу ЗСУ, відкрито збір коштів на користь благодійного фонду SMART Medical Aid – задля медичної допомоги українцям, що постраждали від російської агресії.

Один бал на вашій картці є умовним еквівалентом 1-ї гривні. Баланс рахунків балів за своєю карткою "D.S." можна дізнатися, окрім в особистому кабінеті на сайті, також в аптеці або через наш мобільний додаток.

Більше про напрямки благочинності мережі аптек «D.S.» читайте в поточних новинах, а також у Соціальній звітності нашої компанії.

Детальніше про діяльність SMART Medical Aid – на сайті фонду та у Facebook