Друзі, у березні 2022 року ми оголосили про можливість власникам карток клієнта "D.S." пожертвувати свої бонусні бали на користь української армії, сказавши про це нашому фармацевту в аптеці, а ми відповідально скеруємо їх на користь українських військових у рамках наших благодійних чи партнерських ініціатив.

Баланс балів цієї патріотичної ініціативи станом на 30.06.2023 р.:

  • Сума пожертви наростаючим підсумком від початку оголошеного збору склала 138 671 грн, її зробили 1527 осіб (включно працівники компанії). Використано 134 553 грн, залишок 4 118 грн.

Звіт про використання:

  • 28.07.2022 р. – 100 тис. грн ми долучили до внеску нашої компанії у загальній сумі 1 млн 200 тис. грн на потреби бойових підрозділів Сил Спеціальних Операцій ЗСУ: https://apteka-ds.com.ua/news-item/zamist-sviatkuvannia-yuvileiu-vnesok-na-pidtrymku-zsu
  • 15.05.2023 р. – 18 тис. грн на закупівлю знеболювальних, протизапальних, неврологічних та ноотропних лікарських засобів і медичних виробів для в/ч А4010 за листом-зверненням від БФ «Майстерня милосердя», що допомагає забезпечити медикаментами військові підрозділи, які виконують завдання на передових позиціях.
  • 16.06.2023 р. – 1,5 тис. грн на закупівлю 450 упаковок вологих серветок за зверненням ветерана війни Артура Киреєва для формування подарунків до Дня Конституції для українських військових, які проходять лікування й реабілітацію у військово-медичному клінічному центрі західного регіону (Львів, вул. Личаківська, 26).
  • 29.06.2023 р. – 15 тис. грн на закупівлю знеболювальних, спазмолітичних, протизапальних, серцево-судинних, протимікробних та антисептичних лікарських засобів для забезпечення медичних потреб в/ч А4828 за листом-зверненням від її командира та начальника медичної служби.

Дякуємо за довіру! Спільні зусилля всіх небайдужих наближають день і час Перемоги!

Нагадаємо, що зручна можливість переказати свої бонусні бали на благочинність створена і на нашому сайті: зареєстровані користувачі в особистому кабінеті можуть пожертвувати всі бали або частину балів на актуальні збори коштів. Зокрема, окрім збору на допомогу ЗСУ, до 31.08.2023р. відкрито збір коштів на користь благодійного фонду SMART Medical Aid – задля медичної допомоги українцям, що постраждали від російської агресії.

Один бал на вашій картці є умовним еквівалентом 1-ї гривні. Баланс рахунків балів за своєю карткою "D.S." можна дізнатися, окрім в особистому кабінеті на сайті, також в аптеці або через наш мобільний додаток.

Більше про напрямки благочинності мережі аптек «D.S.» читайте в поточних новинах, а також у Соціальній звітності нашої компанії.

Детальніше про діяльність SMART Medical Aid – на сайті фонду та у Facebook