Продовжуємо допомагати нашим захисникам та співпрацювати із благодійними фондами, громадськими й волонтерськими організаціями задля підтримки українців і перелічуємо суспільно важливі справи, реалізовані завдяки власним можливостям мережі аптек D.S. та в співдії з іншими організаціями, бізнес-партнерами, нашими працівниками і клієнтами від початку 2023 року.

Результат організаційних зусиль за цей період – понад 1 млн 400 тис. грн на посилення українських військових і підтримку тих, хто опинився в кризових обставинах життя.

Зокрема, протягом серпня-вересня і на початку жовтня:

• долучилися допомогою до проведення «Маршу нескорених» – традиційної щорічної акції за організації та участі ветерана АТО Артура Киреєва, приуроченої Дню Незалежності України;
  • подбали про медичне забезпечення вихованців Центру опіки сиріт УГКЦ та Львівської Духовній Семінарії Святого Духа;
  • надали громадській організації «Розвиток громади» засоби гігієни, які передадуть у «Місто Добра», що у Чернівцях. Це прихисток, де перебувають матері з дітьми, які потрапили у важку життєву ситуацію, потерпають від домашнього насилля. А з часу повномасштабного вторгнення до прихистку евакуювали 3 дитячі будинки з Півдня України, зараз там перебуває 250 осіб.
  • традиційно забезпечили й інше звернення від ГО і БФ "Розвиток Громади" – надали засоби гігієни для хоспісного відділення Олеської районної лікарні;
  • відгукнулися на ініціативу Радіо "Львівська Хвиля" посилити медичне забезпечення реактивної батареї 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила ЗСУ, що зараз перебуває на передових позиціях – ця допомога стала можливою завдяки внеску наших клієнтів і працівників своїми бонусами програми лояльності;
  • провадимо корпоративне волонтерство: знову відправили на передову енергетичні батончики з горіхів і сухофруктів, власноруч виготовлені нашими працівниками у Луцьку, Рівному та у Львові, а також долучалися до роботи осередків з плетіння маскувальних сіток для ЗСУ;
  • укотре підтримали видавництво кольорової графіки (коміксів) для дітей і дорослих, присвячених реальним героям російсько-української війни, зокрема, легендарним захисникам Донецького аеропорту, а також славетному українському козацтву. Творці коміксів рекомендують їх для тематичних уроків та патріотично-виховних заходів за участі українських Захисників в усіх вітчизняних освітніх закладах та для української діаспори по цілому світу. До Дня Незалежності України вийшов друком Спеціальний ХХ ювілейний випуск «Кіборги. Битва за Київ. 27.02.22»

Переглянути і придбати ці видання можна за посиланням: Комікси – Комікс КІБОРГИ (kiborhycomics.com.ua)

• працює на Перемогу і наш Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека, який від початку поточного року прийняв у себе на благочинних екскурсіях понад 600 осіб, включно дітей воїнів ЗСУ та діток-ВПО, а також регулярно переказує у фонд «Повернись живим» частку від продажу своєї сувенірної продукції.

Запрошуємо власників картки «D.S.» долучатися до благодійності – на нашому сайті (особистий кабінет) можна пожертвувати бонусні бали і на підтримку ЗСУ, і на актуальні ініціативи фонду SMART Medical Aid, який, з-поміж іншого, займається евакуацією населення з гарячих точок України та підтримує медичні установи на Півдні і Сході найнеобхіднішим медичним обладнанням.

Усім, хто допомагав і допомагає, – дякуємо!

Маємо жити, працювати, навчатись, творити, зростати – аби Україна перемогла!

Інші звіти про благочинність і допомогу ЗСУ від мережі аптек "D.S." за 2022-2023 рік читайте за посиланням

Перевірений рецепт батончиків для ЗСУ з горіхів сухофруктів – тут

Cоціальний звіт мережі аптек D.S. 2020-2022