Організаційні та волонтерські зусилля, партнерство і понад 1 млн 350 тис. грн коштів, аби посилити можливості українських військових і підтримувати тих, хто опинився в кризових обставинах життя – підсумок суспільно важливих справ за січень-липень 2023 р., що його ми сьогодні підбили з нагоди 31-ої річниці від дня створення нашої компанії.

Того ж дня минулоріч, замість корпоративного святкування ювілею, мережа аптек D.S. перерахувала на потреби ЗСУ 1 млн 200 тис. грн. Цей напрямок залишається пріоритетним з-поміж кількох векторів нашої соціальної відповідальності, яка від початку поточного року вилилася у такі заходи й ініціативи: 

  • Фінансова допомога на підтримку ЗСУ від мережі аптек D.S. (за участі галузевих і бізнес-партнерів, а також співвласників, працівників і клієнтів нашої компанії, за що їм велика подяка!) склала близько 1,2 млн гривень. Кошти та важливі засоби для підвищення ефективності роботи наших військових (а за необхідності – і медикаменти), направлено на підтримку 23-ої мотопіхотної та 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс" ЗСУ, 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону та кількох інших військових частин і підрозділу ССО, які виконують завдання на передових позиціях, а також для українських військових, які проходять лікування й реабілітацію у військово-медичному клінічному центрі західного регіону. Ця допомога включає, зокрема, благодійний внесок понад 260 власників картки клієнта D.S. (серед яких і наші працівники), які за період 01.01-26.07.23р. перерахували на підтримку ЗСУ 29 482 грн своїми бонусними балами.
  • Понад 70 тис. грн нашої фінансової допомоги було скеровано на закупівлю ліків, медичних товарів і засобів гігієни у рамках партнерства із благодійними фондами «Єднання спільноти», «Люди Лютого», ГО «Розвиток громади», що опікуються дітьми-сиротами, напівсиротами, хворими дітьми з малозабезпечених родин та дітьми-переселенцями з важкими захворюваннями, підтримують самотніх літніх людей у хоспісах та будинках-інтернатах для пацієнтів із психічними та фізичними вадами, включно евакуйованих із прифронтових регіонів, а також мешканців деокупованих територій України на Півдні і Сході.
  • Відгукнулися ми й на звернення про збір коштів у ході благодійного проєкту «Найкраща реабілітація для незламних дітей» для Яни Степаненко – 11-річної дівчинки, що зазнала складних ушкоджень під час рашистського обстрілу вокзалу у м.Краматорську у квітні 2022 року. Сьогодні Яна після непростого лікування почала ходити, відвідує школу і повертається до нормального життя, проте процес реабілітації триває.
  • А у рамках нашого партнерства з українсько-нідерландським благодійним фондом Smart Medical Aid власникам картки клієнта D.S. на нашому сайті відкрито ще одну зручну можливість долучатися до надання допомоги українцям, що потерпають внаслідок російської агресії – зареєстровані користувачі в особистому кабінеті можуть пожертвувати всі або частину своїх бонусних балів на актуальні ініціативи фонду Smart Medical Aid, до сфери діяльності якого, з-поміж іншого, входить евакуація поранених дітей та їхній сімей з гарячих точок України, а також матеріально-технічна підтримка лікарень і реабілітаційних центрів на Півдні і Сході. Не будьмо байдужими! Важлива кожна гривня, адже коли гуртом допомагає багато людей, то може трапитись навіть диво!
  • За змоги підтримуємо й організації, що займаються патріотичним, спортивним і духовним вихованням української молоді – так, цьогоріч уже надали ліків на суму понад 50 тис. грн, зокрема, для аптечок у літні табори національної скаутської організації «Пласт» і регіонального осередку Спілки української молоді в Україні, а також для безпечного проведення турніру з кікбоксингу Дрогобицькому молодіжному спортивно-оздоровчому клубу "Тайфун".
  • Ведемо свою боротьбу й на патріотично-культурному фронті – на 50 тис. грн укотре фінансово підтримали видавництво кольорової графіки (коміксів) для дітей і дорослих, присвячених реальним героям російсько-української війни, зокрема, легендарним захисникам Донецького аеропорту, а також славетному українському козацтву. Переглянути і придбати ці ексклюзивні патріотичні видання можна тут
  • Цьогоріч традиційно спонсоруємо музично-просвітницький проєкт до Дня Незалежності «Вкрадені українські пісні», який уже стартував на радіо «Львівська хвиля» – присвячений музичним творам, що впродовж ХІХ–ХХІ ст. були нахабно переписані російською мовою чи навіть лицемірно оголошені споконвічно російським культурним надбанням. Маємо знати історичну правду і боронити своє!
  • Провадимо й корпоративне волонтерство: відправили до наших захисників на передову кілька партій енергетичних батончиків із горіхів і сухофруктів, виготовлених власноруч та коштом наших працівників за фірмовим перевіреним рецептом, аби додати сили й енергії хлопцям і дівчатам із ЗСУ! А ще – за змоги регулярно долучалися до волонтерської групи «Бригада Політех» у Львові, аби плести маскувальні сітки для ЗСУ. Ці роботи безперестанку тривають у студентській бібліотеці Політехнічного університету, на вул. Андрея Шептицького, 3 (без вихідних, 9:00-21:00), адже українським військовим потрібні квадратні кілометри маскувальних засобів! Тут щодня чекають усіх охочих допомогти!
  • Підтримати наших захисників може навіть активний спосіб життя: працівники нашої компанії у Хмельницькому приєдналися до спортивного забігу, організованого «Race expert club», із метою зібрати кошти для 8 полку ССО, в якому несе службу син нашої колеги Люби Пікалової.
  • Працює на Перемогу і простір пізнавального дозвілля та емоційної віднови – наш Інтерактивний музей D.S.Таємна Аптека. Цей атракційний заклад від початку поточного року безкоштовно прийняв у себе на цікавих екскурсіях понад 400 діток зі статусом ВПО, а також переказав у фонд «Повернись живим» понад 20 тис. грн – частку від продажу своєї сувенірної продукції.

Сьогодні мережа аптек «D.S.» працює в 111-х населених пунктах 16-ти областей України і налічує 385 аптек, включно з 45-ма франчайзинговими. В нашій компанії працює понад 1900 фахівців.

Дякуємо нашим клієнтам і партнерам за довіру! Дякуємо за відповідальність і професіоналізм нашим працівникам – хто зростав з нашою компанією не один рік, чи приєднався до нас лише віднедавна, а також нашим колегам, які сьогодні боронять Україну в лавах ЗСУ! Дякуємо за те, що спільно творимо історію розвитку компанії «D.S.».

Усім, хто допомагав і допомагає робити суспільно важливі справи, – дякуємо!

Маємо жити, працювати, навчатись, творити, зростати – аби Україна перемогла!