У Львові, в аптеці «D.S.» на вул. Драгана, 1 від 1 квітня 2023 року розпочинається соціальний проєкт «Програма низьких цін», покликаний задовольнити запити соціально вразливих верств населення, включно осіб зі статусом ВПО, щодо зниження цін на товари аптечного асортименту.

В умовах непростих економічних реалій мережа «D.S.» постійно шукає шляхів стійкого зниження цін на ліки, щоб забезпечити максимальну доступність медикаментозного лікування для соціально вразливих верств населення, включно пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Ми постійно ведемо переговори з основними виробниками і постачальниками ліків, аби стабільно пропонувати нашим клієнтам все більш привабливі, нижчі та акційні ціни на різні товарні групи аптечного асортименту, насамперед на найбільш уживані препарати від хронічних захворювань, для стаціонарного лікування та від поширених сезонних недуг, а також надаємо можливість отримувати додаткові знижки нашим постійним клієнтам за рахунок накопичення бонусних балів.

А з 1 квітня 2023 року ми розпочинаємо нову соціальну ініціативу – спецпроєкт «Програма низьких цін»* в аптеці нашої мережі у Сихівському районі міста Львова – на вул. Драгана, 1.

У цій аптеці на всі товари аптечного асортименту (як українського, так й іноземного виробництва) установили мінімальні торгівельні націнки, а також пропонуємо глибоку знижку постійної дії (у розмірі 25%) на понад 250 найменувань лікарських засобів (здебільшого, безрецептурних), біологічно активних добавок, медичних виробів і навіть косметичних товарів власної торгової марки «Arbor Vitae»:

  • Версія е-каталога, адаптована для смартфона, ціни вказані без знижки: https://bit.ly/3Wk1J4j
  • Версія е-каталога для читання з комп'ютера, ціни вказані без знижки: https://bit.ly/3BQWPDy

Крім того, як і в усій мережі аптек «D.S.», тут щомісяця будуть акційні знижки на різні актуальні сезонні товари, які можна придбати без рецепта лікаря, а також на визначені медичні вироби, засоби гігієни і продукцію для дітей, Тож звертайте увагу на сигнальні цінники на полицях торгівельної зали аптеки!

Пред’явникам картки клієнта мережі аптек «D.S.» (загального взірця та взірця «Соціальна») передбачено нарахування бонусних балів згідно з правилами програми лояльності «Подяка за довіру» у розмірі 3% від суми покупки ("кешбек").

Уже традиційно на вітчизняному аптечному ринку товари за нижчими цінами можна отримати, зробивши попередньо резервування онлайн. Дотримуємося такого підходу і ми: при резервуванні на нашому сайті (або на інших сайтах із пошуку ліків) ціни ще нижчі**, аніж аптечні.

Графік роботи аптеки «D.S.» на вул. Драгана, 1 у Львові: 8.00-21.00, у суботу 9.00-21.00, у неділю 9.00-19.00

Уточнити наявність товарів можна нашому сайті або за безкоштовним номером нашого Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Низькі ціни тримаємо – перемогу наближаємо!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

*Умови і термін дії соціального проєкту «Програма низьких цін» затверджено наказом по ТОВ «Да Сігна Львів» №35 та додатками до нього від 31.03.2023 року. Планований термін дії 01.04-31.12.2023 року. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови і термін дії без завчасного і/або додаткового попередження.

** ціни нижчі на 2-7% на різні товарні групи; відсоток зниження ціни може змінюватися; відсоток зниження ціни з акційними знижками не сумується.

Від 12.09.2023р. акція діє на оновлених умовах