У Рівному, в аптеці «D.S.» на вул. Соборній, 434, від 29 травня 2023 року діє соціальний проєкт «Програма низьких цін», покликаний задовольнити запити соціально вразливих верств населення щодо зниження цін на товари аптечного асортименту.

Мережа «D.S.» постійно шукає шляхів стійкого зниження цін на ліки, щоб розширити доступність медикаментозного лікування для соціально вразливих верств населення, включно пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що особливо актуально в умовах непростих економічних реалій.

Відтак, постійно ведемо перемовини з основними виробниками і постачальниками ліків, аби пропонувати нашим клієнтам все більш привабливі, нижчі та акційні ціни на різні товарні групи аптечного асортименту, насамперед на найбільш уживані препарати від хронічних захворювань, для стаціонарного лікування та від поширених сезонних недуг, а також надаємо можливість отримувати додаткові знижки нашим постійним клієнтам за рахунок накопичення бонусних балів.

Від квітня 2023 року ми розпочали нову соціальну ініціативу – спецпроєкт «Програма низьких цін» – спершу у Львові, Хмельницькому і Луцьку, а з 29 травня – й у Рівному*, в аптеці на вул.Соборній, 434 (орієнтир – магазин Овіс).

У цій аптеці на всі товари аптечного асортименту (як українського, так й іноземного виробництва) установили мінімальні торгівельні націнки, а також пропонуємо глибоку знижку постійної дії (у розмірі 25%) на понад 250 найменувань лікарських засобів (здебільшого, безрецептурних), біологічно активних добавок, медичних виробів і навіть косметичних товарів власної торгової марки «Arbor Vitae»:

  • Версія е-каталога, адаптована для смартфона, ціни вказані без знижки: https://bit.ly/3Wk1J4j
  • Версія е-каталога для читання з комп'ютера, ціни вказані без знижки: https://bit.ly/3BQWPDy

Крім того, як і в усій мережі аптек «D.S.», тут щомісяця будуть акційні знижки на різні актуальні сезонні товари, які можна придбати без рецепта лікаря, а також на визначені медичні вироби, засоби гігієни і продукцію для дітей, тож звертайте увагу на сигнальні цінники на полицях торгівельної зали аптеки!

Пред’явникам картки клієнта мережі аптек «D.S.» передбачено нарахування бонусних балів згідно з правилами програми лояльності у розмірі 3% від суми покупки ("кешбек").

Аптека «D.S.» у Рівному, вул. Соборна, 434 (орієнтир – магазин Овіс) працює з 8.00 до 20.00. Уточнити наявність товарів можна нашому сайті або за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Низькі ціни тримаємо – перемогу наближаємо!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

*Умови і термін дії соціального проєкту «Програма низьких цін» затверджено наказом по ТОВ «Да Сігна Волинь» №39 та додатками до нього від 26.05.2023 року. Планований термін дії – до 31.12.2023 року. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови і термін дії без завчасного і/або додаткового попередження.

Оновлено: акцію завершено 31.08.2023 року