Взимку кожен хоче почуватися в нормі і не «підчепити» сезонних недуг, а коли прихворіли – прагнемо якнайшвидше одужати. Тому варто подбати про заходи для профілактики грипу і застуди, а в лікуванні надавати перевагу комплекс­ним методам.

Cезон застуд у розпалі, тож ми підібрали для вас дієві і безпечні зимові набори безрецептурних засобів, які діють комплексно, взаємно підсилюють ефект і сприяють швидшому відновленню здоров’я. Ще й за особливо вигідною ціною – з відчутною знижкою!

Запитуйте у наших фармацевтів в аптеках вигідні сезонні набори для дорослих і дітей, що особливо актуальні в холодну пору року – при застуді, кашлі, нежитю, болю в горлі, для міцного імунітету, а також для здорових нервів і доброго сну, комфорту травлення і збалансованої роботи печінки та жовчного міхура, проти болю і для догляду за ніжною шкірою малечі.

Набори «Сезонна вигода» складені згідно з протоколами фармацевта з актуальних, безпечних та дієвих лікарських і лікувально-профілактичних засобів, що їх можна придбавати без призначення лікаря. Ми й надалі будемо пропонувати такі комплексні набори до кожного сезону – у різних товарних групах, адже отримали від вас чимало схвальних відгуків про актуальність таких наборів!

Розмір знижки при покупці таких комплексних наборів фіксований – 50, 100 або 150 гривень, залежно від складу. Тому звертайте увагу на сигнальні цінники помаранчевого кольору на вітринах у торгівельних залах наших аптек та в прикасовій зоні.

Наші фармацевти завжди готові фахово проконсультувати щодо призначення, дії та дозування засобів. Адже фармацевт – ваш консультант у питаннях збереження, зміцнення та відновлення здоров'я і гарного самопочуття.

Почувайтесь добре у будь-яку пору року, оздоровлюйтесь комплексно, із вигодою поповнюйте свою домашню аптечку, але не займайтесь самолікуванням! Якщо симптоми не минають протягом кількох днів – обов’язково звертайтесь до лікаря.

Переглянути вигідні сезонні набори, що пропонуватимуться в наших аптеках 02.01-28.01.2024р., можна за посиланням (оберіть режим Full sсreen):

https://www.flipsnack.com/A6C58FCC5A8/d-s-7pa63juo7k/full-view.html

Також запрошуємо долучатися до наших чат-ботів, створених у двох популярних месенджерах: Telegram та Viber

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!


Читайте також:

Як швидко отримати онлайн-консультацію лікаря педіатра (чи лікарів інших спеціальностей)

Переїдання: як їсти, щоб не переїдати

Хронічний стрес: як допомогти собі не «застрягнути»?

6 способів відновити організм після свят