Каталог
доставка
Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

код товару: ЦБ000006964
Упаковка / 10 шт
Є в наявності
!

Ціна дійсна при резервуванні

Аптеки
від 37.80 грн
Упаковка
1
блістер
0

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Дорослим - призначений для застосування дітям
Дорослим призначений для застосування дітям
Дітям - з 3-х місяців
Дітям з 3-х місяців
Вагітним - призначений для застосування дітям
Вагітним призначений для застосування дітям
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю
Годуючим - призначений для застосування дітям
Годуючим призначений для застосування дітям
Діабетикам - з обережністю
Діабетикам з обережністю
Температура зберігання - не вище 25°C
Температура зберігання не вище 25°C
Водіям - призначений для застосування дітям
Водіям призначений для застосування дітям

Торгівельна назва Парацетамол для дітей
Форма випуску супозиторії ректальні
Виробник Монфарм
Країна власник ліцензії Україна
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки блістер
Кількість в упаковці 2 блістер(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >
доставка
Борщагівський ХФЗ
Є в наявності Є в наявності
від 60.40 грн
доставка
доставка
доставка
Здоров'я ФК
Є в наявності Є в наявності
від 14.70 грн
доставка
Дарниця ФФ
Є в наявності Є в наявності
від 19.55 грн
Лубнифарм
Є в наявності Є в наявності
від 17.20 грн
С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо Фармаколоджико
Є в наявності Є в наявності
від 171.30 грн

Загальна характеристика: Загальна характеристика Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

  • Виробник: Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

    <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'> </b><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ansi-language:UK'>ПАТ «Монфарм».</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Без рецепта.</span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'></b><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'> Супозиторії ректальні.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Основні фізико-хімічні властивості: </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>супозиторії білого або білого з кремуватим відтінком кольору.</span></p>
  • Упаковка:

    <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>По 5 супозиторіїв у стрипах. По 2 стрипи в пачці. </span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'></b><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'> Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Код АТХ N02B E01.</span></p>
  • Код АТХ:

Протипоказання: Протипоказання Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-bidi-font-size:10.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Підвищена чутливість до парацетамолу </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>або до інших компонентів препарату</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-bidi-font-size:10.0pt
  • mso-ansi-language: UK'>.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-bidi-font-size:10.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Печінкова недостатність. </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Тяжкі порушення функції нирок або/та печінки, вроджена гіпербілірубінемія.</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-bidi-font-size:10.0pt
  • mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt
  • mso-bidi-font-size:10.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Нещодавно перенесені проктит, анусит або ректальна кровотеча.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK
  • mso-bidi-font-weight:bold'>Алкоголізм.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Запалення слизової оболонки прямої кишки та порушення функції ануса.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Діарея.</span></p>

Застосування: Застосування Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Препарат слід застосовувати під ретельним наглядом лікаря, з особливою обережністю дітям віком до 1 року.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Застосовувати ректально. Супозиторії не підлягають поділу для отримання необхідного дозування. Якщо при проведенні розрахунків добової дози відповідно до маси тіла дитини необхідна разова доза є меншою, ніж та, що міститься в одному супозиторії, то після консультації з лікарем рекомендується застосовувати інші лікарські форми парацетамолу (наприклад розчин оральний).</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При лікуванні дітей слід дотримуватись режиму розрахунку дози відповідно до маси тіла дитини та залежно від цього вибирати лікарську форму препарату.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Приблизний вік дітей з огляду на масу тіла наведено тільки як рекомендація.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Разова доза становить 15 мг/кг маси тіла дитини. Препарат застосовують за 4 прийоми з інтервалом у 6 годин. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Рекомендована добова доза парацетамолу становить близько 60 мг/кг маси тіла/добу за 4 прийоми, тобто 15 мг/кг маси тіла кожні 6 годин.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Супозиторії </i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>ректальні</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'> по 80 мг</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language: UK'> застосовують дітям віком приблизно від 3 до 4 місяців, коли маса тіла дитини становить від 4 до 6 кг. Застосовують від 3 до 4 супозиторіїв на добу з інтервалом між введенням 6 годин залежно від маси тіла дитини з розрахунку 60 мг/кг/добу.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Зразок розрахунку</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>, </i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>коли маса тіла дитини становить 4 кг</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>:</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> </span><metricconverter productid='4 кг' style=''>4 кг</metricconverter><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> х 60 мг </span></p> <p><comment land='' style=''>[if gte vml 1]><v:line id="_x0000_s1052" style='position:absolute;z-index:251656704' from="5.15pt,8.55pt" to="77.15pt,8.55pt"/><![endif]</comment><span style='mso-ignore:vglayout;position:absolute;z-index:251656704;margin-left: 6px;margin-top:10px;width:98px;height:2px' style='mso-ignore:vglayout;position:absolute;z-index:251656704;margin-left: 6px;margin-top:10px;width:98px;height:2px'></span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> = </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>3,</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'> 80 мг </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>де </span></p> <p><metricconverter productid='4 кг' style=''>4 кг</metricconverter><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> – маса тіла дитини;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>60 мг </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>– добова доза парацетамолу на 1 кг маси тіла дитини;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>80 мг – кількість парацетамолу в 1 супозиторії.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Супозиторії </i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>ректальні </i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>по 170 мг</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language: UK'> застосовують дітям віком приблизно від 6 місяців до 2 років, коли маса тіла дитини становить в середньому від 8 до 12 кг. Застосовують від 3 до 4 супозиторіїв на добу з інтервалом між введенням 6 годин залежно від маси тіла дитини з розрахунку 60 мг/кг/добу.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Зразок розрахунку</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>, </i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>коли маса тіла дитини становить 12 кг</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>:</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> 12 кг х 60 мг </span></p> <p><comment land='' style=''>[if gte vml 1]><v:line id="_x0000_s1067" style='position:absolute;z-index:251657728' from="5.15pt,8.55pt" to="77.15pt,8.55pt"/><![endif]</comment><span style='mso-ignore:vglayout;position:absolute;z-index:251657728;margin-left: 6px;margin-top:10px;width:98px;height:2px' style='mso-ignore:vglayout;position:absolute;z-index:251657728;margin-left: 6px;margin-top:10px;width:98px;height:2px'></span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> = </span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>4</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>,</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'> 170 мг </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>де </span></p> <p><metricconverter productid='12 кг' style=''>12 кг</metricconverter><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> – маса тіла дитини;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>60 мг </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>– добова доза парацетамолу на 1 кг маси тіла дитини;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>170 мг – кількість парацетамолу в 1 супозиторії.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Супозиторії </i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>ректальні </i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>по 330 мг</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language: UK'> застосовують дітям віком приблизно від 4 до 9 років, коли маса тіла дитини становить в середньому від 15 до 24 кг. Застосовують від 3 до 4 супозиторіїв на добу з інтервалом між введенням 6 годин залежно від маси тіла дитини з розрахунку 60 мг/кг/добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Добова доза парацетамолу становить 60 мг/кг/маси тіла.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Зразок розрахунку</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>, </i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>коли маса тіла дитини становить 22 кг</i><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>:</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> 22 кг х 60 мг </span></p> <p><comment land='' style=''>[if gte vml 1]><v:line id="_x0000_s1068" style='position:absolute;z-index:251658752' from="5.15pt,8.55pt" to="77.15pt,8.55pt"/><![endif]</comment><span style='mso-ignore:vglayout;position:absolute;z-index:251658752;margin-left: 6px;margin-top:10px;width:98px;height:2px' style='mso-ignore:vglayout;position:absolute;z-index:251658752;margin-left: 6px;margin-top:10px;width:98px;height:2px'></span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> = </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>4</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language: UK'>,</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'> 330 мг </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>де </span></p> <p><metricconverter productid='22 кг' style=''>22 кг</metricconverter><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'> – маса тіла дитини;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>60 мг </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>– добова доза парацетамолу на 1 кг маси тіла дитини;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>330 мг – кількість парацетамолу в 1 супозиторії.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Якщо біль або гарячка триває понад 3 доби або з</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>'</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language: UK'>явились нові симптоми захворювання, необхідна консультація лікаря щодо доцільності подальшого застосування препарату.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Рекомендована добова доза парацетамолу становить близько 60 мг/кг маси тіла/добу за 4 прийоми, тобто 15 мг/кг маси тіла кожні 6 годин. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При вираженій нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв) інтервал між прийомами має становити не менше 8 годин.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Застосування передбачає ректальне введення одного супозиторія 80 мг або 170 мг, або 330 мг, яке повторюють при необхідності з інтервалом не менше 6 годин, не перевищуючи при цьому добової дози (не більше 4 супозиторіїв на добу). </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Через ризик місцевої токсичності не рекомендується застосування супозиторіїв більше 4 разів на день, а тривалість лікування при ректальному способі введення має бути щонайменшою.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt
  • mso-ansi-language:UK'>Симптоматичне лікування захворювань, що супроводжуються болем слабкої та помірної інтенсивності та/або підвищенням температури тіла.</span></p>

Побічна дія: Побічна дія Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Дуже рідко:</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>алергічні реакції</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>: анафілаксія, анафілактичний шок, набряк Квінке, еритема, кропив'янка, шкірний свербіж, висип на шкірі та слизових оболонках, мультиформна ексудативна еритема, токсичний епідермальний некроліз;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>з боку органів кровотворення</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія і нейтропенія;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>з боку дихальної системи</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>з боку системи травлення</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>: нудота, біль в епігастрії, порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект);</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>з боку ендокринної системи</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Пов'язані з лікарською формою: </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>подразнення прямої кишки та анального отвору.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При виникненні будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов'язково звернутися до лікаря. </span></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>Термін придатності.</b><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> 2 роки.</span></p>

Передозування: Передозування Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Щоб уникнути передозування, не слід застосовувати інші лікарські засоби, що містять парацетамол. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Існує ризик передозування у дітей (поширені медикаментозне передозування і випадкове отруєння). Це може призвести до летального наслідку. Для дітей з масою тіла менше 37 кг максимальна добова доза парацетамолу не має перевищувати 80 мг/кг маси тіла/добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Для дітей з масою тіла від 38 кг до 50 кг максимальна добова доза парацетамолу не має перевищувати 3 г/добу.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Для дітей з масою тіла понад 50 кг максимальна добова доза парацетамолу не має перевищувати 4 г/добу. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При одноразовому прийомі парацетамол у дозі 150 мг/кг маси тіла дитини може спричинити гепатоцелюлярну недостатність, порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз, крововиливи, гіпоглікемію, енцефалопатію, кому та призвести до летального наслідку. При цьому зростає рівень печінкових трансаміназ, лактатдегідрогенази та білірубіну, протягом 12</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ansi-language:UK'>–</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>48 годин знижується рівень протромбіну. Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може проявлятися сильним болем у ділянці попереку, гематурією, протеїнурією і розвинутись навіть у разі відсутності тяжкого ураження печінки. ідзначалась також серцева аритмія і панкреатит. При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>–</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>–</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз); з боку системи травлення </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language: UK'>–</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> гепатонекроз. У пацієнтів з факторами ризику (тривалий прийом карбамазепіну, фенобарбітону, фенітоїну, примідону, рифампіцину, звіробою або інших препаратів, що індукують печінкові ферменти; зловживання алкоголем; недостатність глутатіонової системи, наприклад неправильне харчування, СНІД, голодування, муковісцидоз, кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки. Ураження печінки може стати явним через 12</span><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>–</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>48 годин після передозування. При передозуванні пацієнта слід негайно доставити в лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Симптоми</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> передозування з'являються протягом перших 24 годин: нудота, блювання, зниження апетиту, блідість, біль у животі </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ansi-language:UK'>–</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'> або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Невідкладні заходи: </i></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>негайна госпіталізація;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>визначення рівня парацетамолу у плазмі крові;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>промивання шлунка;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>введення антидоту N-ацетилцистеїну внутрішньовенно або метіоніну перорально протягом перших 10 годин;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>- </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'>симптоматична терапія.</span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold'>Зазначену лікарську форму у даних дозуваннях застосовують дітям.</span></p>

Діти: Діти Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При лікуванні дітей слід дотримуватись режиму дозування відповідно до маси тіла дитини та залежно від цього вибирати лікарську форму препарату. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>, супозиторії ректальні по 80 мг, призначений для дітей з масою тіла від 4 до 6 кг (віком приблизно від 3 місяців до 4 місяців).</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>, супозиторії ректальні по 170 мг, призначений для дітей з масою тіла від 8 до 12 кг (віком приблизно від 6 місяців до 2 років). </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>, супозиторії ректальні по 330 мг, призначений для дітей з масою тіла від 15 до 24 кг (віком приблизно від 4 до 9 років).</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ?С.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Зберігати в недоступному для дітей місці.</span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>діюча речовина:</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>парацетамол</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>;</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>1 супозиторій містить</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>парацетамолу 80 мг або 170 мг, або 330 мг;</span><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'></b></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>допоміжна речовина: </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt; mso-ansi-language:UK'> твердий жир. </span></p>

Водіння авто: Водіння авто Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Препарат застосовують дітям.</span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>заємодії, що потребують обережності при спільному застосуванні</i></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Пероральні антикоагулянти</i></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При прийомі протягом як мінімум 4 днів максимальної дози парацетамолу (4 г/добу) можливе посилення ефекту перорального антикоагулянту і підвищення ризику кровотечі. Слід контролювати МН (міжнародне нормалізоване відношення) через рівні проміжки часу. При необхідності дозу перорального антикоагулянту слід відкорегувати під час лікування парацетамолом.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватись при прийомі з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватись – з холестираміном. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Барбітурати </i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Антисудомні препарати</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'> (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку наслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується гепатотоксичний вплив препарату на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом, рифампіцином підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол знижує ефективність діуретиків. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Не застосовувати одночасно з алкоголем</span><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>.</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>плив на лабораторні тести </i></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>ведення парацетамолу може впливати на визначення глюкози у крові, проведеного методом глюкозооксидази-пероксидази у разі аномально високих концентрацій.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>ведення парацетамолу може впливати на визначення сечової кислоти у крові, проведені фосфатно-вольфрамовим методом.</span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><i land='' style=''>Фармакодинаміка.</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language: UK'> </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Чинить аналгетичну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію. Механізм дії зумовлений пригніченням синтезу простагландинів та переважним впливом на центр терморегуляції у гіпоталамусі.</span></p> <p><i land='' style=''>Фармакокінетика.</i><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language: UK'> </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>смоктування парацетамолу при ректальному введенні є більш повільним, ніж при оральному застосуванні, однак воно є більш повним. Пікова концентрація у плазмі крові досягається протягом 2</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>–</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>3 годин після введення. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол швидко розподіляється у всіх тканинах. Концентрації у крові, слині та плазмі є порівнянними. Зв'язування з білками плазми слабке.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Парацетамол метаболізується переважно у печінці з утворенням неактивних сполук із</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:FR'> </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>глюкуроновою кислотою та сульфатами. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>наслідок метаболізму, що каталізується цитохромом Р450, утворюється проміжний реагент </span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:EN-US'>(N</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK'>-ацетилбензохіноніміну), який при застосуванні парацетамолу швидко детоксикується відновленим глутатіоном та виводиться у сечу після кон'югації з цистеїном та меркаптопуриновою кислотою. Однак при масивному отруєнні кількість цього токсичного метаболіту підвищується. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>иводиться в основному з сечею. 90 % прийнятої дози парацетамолу виводиться нирками протягом 24 годин, в основному у формі глюкуронідних кон'югатів (від 60 до 80 %) і сульфатних кон'югатів (від 20 до 30 %).</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Менше 5 % речовини виводиться у незміненому вигляді. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Період напіввиведення становить від 4 до 5 годин.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв) виведення парацетамолу та його метаболітів уповільнюється.</span></p>

Адреса: Адреса Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='RU' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Україна,</span><span lang='RU' style='font-size:12.0pt'> 19161, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Аврамівка, вул. Заводська, 8</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold; mso-bidi-font-style:italic'>.</span><span lang='UK' style='font-size:12.0pt; mso-ansi-language:UK'></span></p>

Особливості: Особливості Парацетамол для дітей супозиторії ректальні 0,08 г 10 шт

<p><span lang='UK' style='font-size:12.0pt;mso-bidi-font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Для супозиторіїв існує ризик місцевої токсичності, частота та інтенсивність якого підвищується при тривалому застосуванні, залежить від частоти введення та рівня дозування.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Не застосовувати препарат дітям разом з іншими засобами, що містять парацетамол. </span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>При лікуванні парацетамолом у дозі 60 мг/кг/добу супутнє застосування іншого антипіретика виправдане лише у разі неефективності парацетамолу. Не слід перевищувати рекомендовані дози.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Препарат протипоказаний при діареї.</span></p> <p><span lang='UK' style='font-size: 12.0pt;mso-ansi-language:UK'>Якщо гіпертермія триває більше 3 діб застосування препарату або стан здоров'я погіршився, необхідно звернутися до лікаря.</span></p>