Каталог
−10%
доставка
Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

код товару: ЦБ000024172
Упаковка / 10 шт
Немає в наявності
від 38.7 34.83 грн

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Дорослим - дозволено
Дорослим дозволено
Дітям - з 6-ти років
Дітям з 6-ти років
Вагітним - за призначенням лікаря
Вагітним за призначенням лікаря
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю
Годуючим - за призначенням лікаря
Годуючим за призначенням лікаря
Діабетикам - з обережністю
Діабетикам з обережністю
Температура зберігання - від 5°C до 25°C
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею - не має значення
Взаємодія з їжею не має значення
Водіям - дозволено
Водіям дозволено

Торгівельна назва Парацетамол
Форма випуску таблетки
Виробник Дарниця ФФ
Країна власник ліцензії Україна
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки Упаковка
Кількість в упаковці 1 Упаковка(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >

Відгуки (6)

Усі відгуки >
  • Сергей

    Парацетамол в блістерах з зеленим надписом хороший і ефективний, а з чорним надписом взагалі ніякий

  • Анна

    Завжди купую саме Парацетамол Дарниця. На мою думку, він є самим ефективним. Вдома в аптечці постійно є. Використовуємо і як жаропонижаючий, і як обезболюючий засіб, і як протизапальний.

  • Ганна

    Чудовий препарат для зняття болю та зниження температури. Ціни в аптеці дуже помірні, вигідно замовляти. Доставку роблять зажди дуже швидко.

  • Світлана

    Після дитячої травми у мене часто болить голова на зміну погоди і от Парацетамол Дарниця це дійсно дієвий засіб який мені допомагає. Він дієвий не тільки від голови і при інших болях, а чоловіку після перепою допомагає.

  • Карина

    Завжди в цій аптеці купую парацетомол - чудова якість, й ціни непогані. Дуже добре й швидко домомогає при підвищенній температурі.

  • Ірина

    Парацетамол коштує недорого, але від початку пандемії виявився певним дефіцитним товаром. І дієвим при високій температурі у дорослих. Тому зараз намагаюсь купувати його відразу, як закінчується, або коли оновлюю домашню аптечку.

доставка
Борщагівський ХФЗ
Є в наявності Є в наявності
від 60.40 грн
доставка
доставка
доставка
Здоров'я ФК
Є в наявності Є в наявності
від 14.70 грн
доставка
Дарниця ФФ
Є в наявності Є в наявності
від 19.55 грн
Лубнифарм
Є в наявності Є в наявності
від 17.20 грн
С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо Фармаколоджико
Є в наявності Є в наявності
від 171.30 грн

Загальна характеристика: Загальна характеристика Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

  • Виробник: Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

    <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'> </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Без рецепта – таблетки № 10.</span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'></b><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'> Таблетки.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Основні фізико-хімічні властивості: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричної форми, з фаскою та рискою. Допускається сіруватий відтінок.</span><span lang='UK' style='font-family:"Times New Roman CYR",serif;mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:UK'></span></p>
  • Упаковка:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці; по 10 таблеток у контурних чарункових упаковках.</span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Аналгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол.</span><span lang='UK' style=''> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Код АТХ </span><span lang='RU' style=''>N02B E01.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p>
  • Код АТХ:

Протипоказання: Протипоказання Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія
  • </span></p>

Застосування: Застосування Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Лікарський засіб призначений для перорального прийому.</span></p> <p><i land='' style=''>Дорослим та дітям віком від 12 років</i><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family: Calibri;mso-ansi-language:UK'>: по 1?2 таблетки 4 рази на добу у разі необхідності. Не слід приймати більше 8 таблеток (4000 мг) протягом 24 годин.</span></p> <p><i land='' style=''>Дітям (6?12 років):</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:#0400'> по ??1 таблетці 3?4 рази на добу у разі необхідності. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-font-weight:bold'>Разова доза парацетамолу становить 10?15 мг/кг маси тіла, максимальна добова доза –</span><span lang='UK' style='mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-font-weight:bold'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-font-weight: bold'>60</span><span style='mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-font-weight:bold' style='mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-font-weight:bold'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-fareast-language:#0400;mso-bidi-font-weight:bold'>мг/кг маси тіла. Не слід приймати більше 4 доз протягом 24 годин.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-fareast-language:#0400'>Максимальний термін застосування для дітей без консультації лікаря – 3 дні. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-fareast-language:#0400'>Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Не перевищувати рекомендовану дозу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;mso-ansi-language:UK'>Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол</span><span lang='UK' style='font-size:14.0pt;mso-ansi-language:UK'>.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, зубний біль, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, помірний біль при артритах
  • полегшення симптомів гарячки та болю при застуді та грипі.</span></p>

Побічна дія: Побічна дія Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>У випадку виникнення побічних реакцій необхідно припинити застосування лікарського засобу та негайно звернутися до лікаря</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Побічні реакції парацетамолу рідкісні (< 1/10 000):</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку респіраторної системи: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних протизапальних засобів.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>З боку шлунково-кишкового тракту: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>нудота, біль в епігастрії.</span><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'></i></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку печінки і жовчовивідних шляхів: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку ендокринної системи: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку крові та лімфатичної системи: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку імунної системи: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи шкірний свербіж, висип на шкірі і слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозний висип, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лаєлла).</span></p> <p><i land='' style=''>Повідомлення про підозрювані побічні реакції.</i><i land='' style=''></i></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 10.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливою процедурою. Це дозволяє продовжувати моніторинг співвідношення «користь/ризик» для відповідного лікарського засобу. Медичним працівникам необхідно повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції через національну систему повідомлень.</span><i land='' style=''></i></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'>Термін придатності.</b><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'> </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>4 роки.</span></p>

Передозування: Передозування Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Передозування парацетамолом може спричиняти печінкову недостатність, що може призвести до необхідності пересадки печінки або до летального наслідку. Клінічні ознаки ураження печінки після передозування парацетамолом з’являються, зазвичай, через 24–48 годин після передозування та досягають максимуму через 4</span><span lang='UK' style='font-size: 10.0pt;mso-ansi-language:UK'>–</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>6 діб. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Є підвищений ризик отруєння парацетамолом, зокрема у пацієнтів літнього віку, дітей, пацієнтів із захворюваннями печінки, хронічним алкоголізмом та при хронічному недоїданні.</span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><i land='' style=''>агітність</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>. Призначення препарату у ці періоди можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Як і при застосуванні інших лікарських засобів, перед прийомом парацетамолу у період вагітності слід проконсультуватися з лікарем. елика кількість даних про вагітних не вказує ні на мальформативну, ні на фето/неонатальну токсичність. Епідеміологічні дослідження розвитку нервової системи у дітей, які піддавалися внутрішньоутробному впливу парацетамолу, не дають переконливих результатів. Якщо це клінічно необхідно, парацетамол можна використовувати під час вагітності, однак його слід застосовувати у найнижчій ефективній дозі протягом найкоротшого часу і з найменшою можливою частотою.</span></p> <p><i land='' style=''>Період годування груддю</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>. Парацетамол проникає у грудне молоко, але у клінічно незначних кількостях. Доступні опубліковані дані не містять протипоказань щодо годування груддю.</span></p>

Діти: Діти Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Не застосовувати дітям віком до 6 років.</span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Зберігати </span><span lang='RU' style=''>у</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> недоступному для дітей місці.</span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>діюча речовина:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> paracetamol;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>1 таблетка містить парацетамолу 500 мг;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>допоміжні речовини:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> крохмаль прежелатинізований, повідон, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Ураження печінки можливе у дорослих, що прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів із факторами ризику (тривалий прийом карбамазепіну, фенобарбітону, фенітоїну, примідону, рифампіцину, звіробою або інших препаратів, що індукують печінкові ферменти; зловживання алкоголем; недостатність глутатіонової системи, наприклад: розлади травлення, муковісцидоз, ІЛ-інфекція, голодування, кахексія) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Симптоми передозування у перші 24 години: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>блідість, нудота, блювання, втрата апетиту та абдомінальний біль, також можливе безсимптомне протікання передозування. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Передозування парацетамолу внаслідок однократного прийому у дорослих і дітей може викликати оборотний або необоротній некроз клітин печінки, що може призводити до порушення метаболізму глюкози, метаболічного ацидозу, гепатоцелюлярної недостатності, енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний наслідок. той же час через 12–48 годин після прийому спостерігається підвищений рівень печінкових трансаміназ (аспартатамінотрансферази, аланінамінотрансферази), лактатдегідрогенази та білірубіну, а також рівня протромбіну.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. ідзначались також серцева аритмія та панкреатит. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення можуть розвинутися апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи можливі запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи ? нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз). </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Лікування:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> при передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування, оскільки ураження печінки може розвиватись не одразу. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням і можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. Концентрацію парацетамолу в плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації недостовірні). Лікування</span><span lang='UK' style=''> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>N-ацетилцистеїном може бути застосоване протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект отримують при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід вводити N-ацетилцистеїн згідно з чинними рекомендаціями. При відсутності блювання може бути застосований метіонін перорально як відповідна альтернатива у віддалених районах поза лікарнею. </span></p> <p><a name='_Hlk53658380' style=''>Також необхідно проводити симптоматичне лікування.</a><span style='mso-bookmark:_Hlk53658380' style='mso-bookmark:_Hlk53658380'></span></p>

Водіння авто: Водіння авто Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 10.0pt;mso-ansi-language:UK'>Не впливає.</span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при застосуванні метоклопраміду та домперидону і зменшуватися при застосуванні холестираміну. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Парацетамол слід застосовувати за 1 годину до або через 4?6 годин після прийому холестираміну.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів із підвищенням ризику кровотечі може бути посилений при одночасному тривалому застосуванні парацетамолу. Періодичний прийом не має значного ефекту.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Барбітурати</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін)</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>, що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу із гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Одночасне застосування великих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Пробенецид вдвічі знижує кліренс парацетамолу шляхом блокування його зв’язування з глюкуроновою кислотою, тому у разі комбінованої терапії з пробенецидом доза парацетамолу має бути зниженою.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Парацетамол слід застосовувати з обережністю з хлорамфеніколом через подовження періоду напіввиведення та збільшення токсичної дії останнього.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family: Calibri;letter-spacing:.15pt;background:white;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language: EN-US'>Слід бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу з флуклоксациліном, оскільки одночасний прийом асоціюється з метаболічним ацидозом із високою аніонною щілиною, особливо у пацієнтів з факторами ризику.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Парацетамол знижує ефективність діуретиків.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Не застосовувати одночасно з алкоголем.</span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Фармакодинаміка.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Ненаркотичний аналгетик. Неселективно інгібує циклооксигеназу (ЦОГ), впливаючи на центри болю і терморегуляції. У запалених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на ЦОГ, що пояснює незначний протизапальний ефект. ідсутній вплив на синтез простагландинів у периферичних тканинах, що зумовлює відсутність у парацетамолу негативного впливу на водно-сольовий обмін (затримка натрію і води) і слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Можливість утворення метгемоглобіну і сульфгемоглобіну малоймовірна.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Фармакокінетика.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Абсорбція – висока, практично 100</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>%. У системному кровотоку 15</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>% препарату, що всмоктався, зв’язується з білками плазми крові. Час досягнення максимальної концентрації у крові (TCmax) становить 20?30 хвилин. Терапевтично ефективна концентрація парацетамолу у плазмі крові досягається при його призначенні в дозі 10?15 мг/кг. Проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр і в грудне молоко. Кількість препарату у грудному молоці становить менше 1</span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>% від прийнятої матір’ю-годувальницею дози парацетамолу. Метаболізується у печінці: 80</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>% вступає в реакції кон’югації з глюкуроновою кислотою і сульфатами з утворенням неактивних метаболітів. 17</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>% препарату піддається гідроксилюванню з утворенням активних метаболітів, що кон’югують із глутатіоном і утворюють неактивні метаболіти. При нестачі глутатіону ці метаболіти можуть блокувати ферментні системи гепатоцитів і зумовлювати їхній некроз. Період напіввиведення (T1/2) парацетамолу – 2?3</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>години. У хворих літнього віку знижується кліренс препарату і збільшується T1/2. иводиться нирками – 3</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>% у незміненому вигляді.</span></p>

Адреса: Адреса Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспiльська, 13.</span></p>

Особливості: Особливості Парацетамол Дарниця таблетки 500 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Не перевищувати зазначених доз. Не приймати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол, ? це може призвести до передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до необхідності пересадки печінки або до летального наслідку.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Слід враховувати, що у хворих на алкогольні нециротичні ураження печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Зафіксовано випадки порушення функції печінки/печінкової недостатності у пацієнтів, що мали знижений рівень глутатіону, наприклад при серйозному виснаженні організму, анорексії, низькому індексі маси тіла, хронічному алкоголізмі або сепсисі. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Необхідно </span><span lang='RU' style='mso-fareast-language:UK'>проконсультуватися з лікарем</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'> стосовно можливості застосування лікарського засобу:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам із порушеннями функції нирок і печінки;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам, які застосовують варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект; </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам, які вживають аналгетики при артритах легкої форми;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>? у разі якщо головний біль набуває постійного характеру.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. У разі появи цих симптомів слід негайно звернутися до лікаря.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;letter-spacing:.15pt;background: white;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:EN-US'>Слід бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу з флуклоксациліном через підвищений ризик метаболічного ацидозу з високою аніонною щілиною, особливо у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю, сепсисом, недоїданням та іншими джерелами дефіциту глутатіону (наприклад, хронічним алкоголізмом), а також тих, хто вживає максимальні добові дози парацетамолу. Рекомендується ретельний моніторинг, включаючи вимірювання 5-оксопроліну в сечі.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Під час лікування парацетамолом не можна вживати алкогольні напої.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Якщо симптоми не зникають, слід звернутися до лікаря. </span></p>