Каталог
доставка
Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт
D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.

Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

код товару: ЦБ000040815
Упаковка / 10 шт
Є в наявності
!

Ціна дійсна при резервуванні

Аптеки
від 19.55 грн
Упаковка
1

D.S.
За карткою клієнта «D.S.» нараховуються бонусні бали (крім акційних товарів)
D.S.
Доставка в: Львів >
Особливості застосування
Дорослим - дозволено
Дорослим дозволено
Дітям - з 3-х років
Дітям з 3-х років
Вагітним - за призначенням лікаря з урахуванням користь/ризик
Вагітним за призначенням лікаря з урахуванням користь/ризик
Алергікам - з обережністю
Алергікам з обережністю
Годуючим - за призначенням лікаря
Годуючим за призначенням лікаря
Діабетикам - з обережністю
Діабетикам з обережністю
Температура зберігання - від 5°C до 25°C
Температура зберігання від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею - через 1 годину після прийому їжі
Взаємодія з їжею через 1 годину після прийому їжі
Водіям - дозволено
Водіям дозволено

Торгівельна назва Парацетамол
Форма випуску таблетки
Виробник Дарниця ФФ
Країна власник ліцензії Україна
Умови відпуску Без рецепту
Вид упаковки Упаковка
Кількість в упаковці 1 Упаковка(и)
Дивитися властивості номенклатури Дивитися інструкцію
Доставка в: Львів >
доставка
Борщагівський ХФЗ
Є в наявності Є в наявності
від 60.40 грн
доставка
доставка
доставка
доставка
Здоров'я ФК
Є в наявності Є в наявності
від 14.70 грн
Лубнифарм
Є в наявності Є в наявності
від 17.20 грн
С.А.Л.Ф. С.п.А. Лабораторіо Фармаколоджико
Є в наявності Є в наявності
від 171.30 грн

Загальна характеристика: Загальна характеристика Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

  • Виробник: Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

    <p><b style='mso-bidi-font-weight: normal' style='mso-bidi-font-weight: normal'> </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».</span></p>
  • Умови відпуску:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Без рецепта</span><span lang='RU' style=''> – таблетки</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> № 10. </span><span lang='RU' style=''>За рецептом – таблетки (№</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span><span lang='RU' style=''>10</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>?</span><span lang='RU' style=''>10).</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p>
  • Лікарська форма:

    <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'></b><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'> Таблетки.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Основні фізико-хімічні властивості: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричної форми, з фаскою та рискою. Допускається сіруватий відтінок.</span><span lang='UK' style='font-family:"Times New Roman CYR",serif;mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:UK'></span></p>
  • Упаковка:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight: bold;mso-bidi-font-style:italic'>По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 або по 10 контурних чарункових упаковок у пачці; по 10 таблеток у контурних чарункових упаковках.</span></p>
  • Фармацевтична група:

    <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Аналгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол.</span><span lang='UK' style=''> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Код АТХ </span><span lang='RU' style=''>N02B E01.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p>
  • Код АТХ:

Протипоказання: Протипоказання Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія
  • </span></p>

Застосування: Застосування Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Приймати всередину, з великою кількістю рідини, через 1?2 години після їди (прийом одразу після їди призводить до подовження часу всмоктування).</span></p> <p><i land='' style=''>Для дорослих та дітей віком від 12 років</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> (маса тіла понад 40 кг) разова доза становить 400?1000 мг; кратність прийому – до 4 разів на добу у разі необхідності. Не слід приймати більше 4000 мг протягом 24 годин. Для пацієнтів із порушеннями функцій печінки або нирок, для хворих літнього віку добову дозу необхідно зменшити та збільшити інтервал між прийомами.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Дітям віком від 3 років </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>призначати з розрахунку 10?15 мг/кг (разова доза). Прийом можна повторювати через 6 годин (до 4 разів на добу) у разі необхідності.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Максимальна добова доза для дітей віком від 3 до 6 років (до 22 кг) – 1000 мг, від 6 до 9 років (до 30 кг) – 1500 мг, від 9 до 12 років (до 40 кг) – 2000 мг. Максимальна тривалість застосування для дітей без консультації лікаря – 3 дні.</span></p> <p><span lang='RU' style=''>Не перевищувати рекомендовану дозу.</span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.</span></p>

Протипоказання: Протипоказання Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

  • <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Больовий синдром слабкої і помірної інтенсивності різного генезу (головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, невралгії, зубний біль)
  • Полегшення симптомів при застуді та грипі, таких як гарячка, ломота
  • </span></p>

Побічна дія: Побічна дія Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>У випадку виникнення побічних реакцій слід припинити прийом лікарського засобу та негайно звернутися до лікаря. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Побічні реакції парацетамолу рідкісні (< 1/10 000):</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку респіраторної системи: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та до інших </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-fareast-language:UK'>нестероїдних протизапальних засобів</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку шлунково-кишкового тракту: </i><span lang='RU' style='mso-bidi-font-weight:bold'>нудота, біль в епігастрії.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку печінки і жовчовивідних шляхів: </i><span lang='RU' style=''>порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило без розвитку жовтяниці.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку ендокринної системи: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку крові та лімфатичної системи: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold'>тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі в серці), гемолітична анемія, синці чи кровотечі.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>З боку імунної системи: </i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи шкірний свербіж, висип на шкірі і слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозний висип, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лаєлла).</span></p> <p><i land='' style=''>Повідомлення про підозрювані побічні реакції.</i><i land='' style=''></i></p> <p><span lang='UK' style='mso-bidi-font-size: 10.0pt;mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливою процедурою. Це дозволяє продовжувати моніторинг співвідношення «користь/ризик» для відповідного лікарського засобу. Медичним працівникам необхідно повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції через національну систему повідомлень.</span><i land='' style=''></i></p> <p><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'>Термін придатності.</b><b style='mso-bidi-font-weight:normal' style='mso-bidi-font-weight:normal'> </b><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>4 роки.</span></p>

Передозування: Передозування Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Передозування парацетамолом може спричиняти печінкову недостатність, що може призвести до виникнення необхідності пересадки печінки або до летального наслідку. Клінічні ознаки ураження печінки після передозування парацетамолом з’являються, зазвичай, через 24–48 годин після передозування та досягають максимуму через 4</span><span lang='UK' style='font-size: 10.0pt;mso-ansi-language:UK'>–</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>6 діб. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Є підвищений ризик отруєння парацетамолом, зокрема у пацієнтів літнього віку, дітей, пацієнтів із захворюваннями печінки, хронічним алкоголізмом та при хронічному недоїданні.</span></p> <p><span lang='RU' style=''>Ураження печінки можливе у дорослих, що прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>,</span><span lang='RU' style=''> що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів із факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбітоном, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм чи іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярн</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>е вживання</span><span lang='RU' style=''> надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ІЛ-інфекція, голод, кахексія) прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.</span></p><p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Симптоми передозування у перші 24 години: </i><span lang='RU' style=''>блідість, нудота, блювання, </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>втрата апетиту</span><span lang='RU' style=''> та абдомінальний біль</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>, також можливе безсимптомне протікання передозування.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Передозування внаслідок однократного прийому парацетамолу у дорослих і дітей може викликати оборотний або необоротний некроз клітин печінки, що може призводити до порушення метаболізму глюкози, метаболічного ацидозу, гепатоцелюлярної недостатності, енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та мати летальний наслідок. той же час через 12–48 годин після прийому спостерігається підвищений рівень печінкових трансаміназ (аспартатамінотрансферази, аланінамінотрансферази), лактатдегідрогенази та білірубіну, а також рівня протромбіну.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. ідзначалися також серцева аритмія та панкреатит.</span></p> <p><span lang='RU' style=''>При тривалому застосуванні </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>лікарського засобу </span><span lang='RU' style=''>у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутися апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія. При </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>застосуванні</span><span lang='UK' style=''> </span><span lang='RU' style=''>великих доз з боку </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>центральної нервової системи</span><span lang='RU' style='mso-bidi-font-weight:bold'> ? запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи ? нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, капілярний некроз). </span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Лікування:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> п</span><span lang='RU' style=''>ри передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>, оскільки ураження печінки може розвиватись не одразу.</span><span lang='RU' style=''> Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням і можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Концентрацію парацетамолу в плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними)</span><span lang='RU' style=''>. Лікування </span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>N</span><span lang='RU' style=''>-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект отримують при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно сл</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>ід </span><span lang='RU' style=''>вводити </span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'>N</span><span lang='RU' style=''>-ацетилцистеїн згідно </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>з чинними рекомендаціями</span><span lang='RU' style=''>. При відсутності блювання може бути застосований метіонін перорально як відповідна альтернатива у віддалених районах поза лікарнею. </span></p><p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold'>Також необхідно проводити симптоматичне лікування.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p>

Застосування в період вагітності: Застосування в період вагітності Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><i land='' style=''>агітність</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>. Призначення лікарського засобу у цей період можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Як і при застосуванні інших лікарських засобів, перед прийомом парацетамолу у період вагітності слід проконсультуватися з лікарем. Значна кількість даних про вагітних не вказує ні на мальформативну, ні на фето/неонатальну токсичність. Епідеміологічні дослідження розвитку нервової системи у дітей, які піддавалися внутрішньоутробному впливу парацетамолу, не дають переконливих результатів. Якщо це клінічно необхідно, парацетамол можна використовувати під час вагітності, однак його слід застосовувати у найнижчій ефективній дозі протягом найкоротшого періоду часу і з найменшою можливою частотою.</span></p> <p><i land='' style=''>Період годування груддю</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>. Парацетамол проникає у грудне молоко, але у клінічно незначних кількостях. Доступні опубліковані дані не містять протипоказань щодо годування груддю.</span></p>

Діти: Діти Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Не рекомендується застосовувати дітям віком до 3 років у даній лікарській формі.</span></p>

Умови зберігання: Умови зберігання Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Зберігати </span><span lang='RU' style=''>у</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> недоступному для дітей місці.</span></p>

Діюча речовина: Діюча речовина Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>діюча речовина:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> </span><span style='mso-ansi-language: EN-US' style='mso-ansi-language: EN-US'>paracetamol</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>1 таблетка містить парацетамолу 200 мг;</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>допоміжні речовини:</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> крохмаль прежелатинізований, повідон, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат.</span></p>

Водіння авто: Водіння авто Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='RU' style=''>Не впливає.</span></p>

Інші лікарські форми: Інші лікарські форми Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися при застосуванні з холестираміном. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Парацетамол слід застосовувати за 1 годину до або через 4?6 годин після прийому холестираміну.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним застосуванням парацетамолу із підвищенням ризику кровотечі. Періодичне застосування не має значного ефекту.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Барбітурати</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Антисудомні препарати</i><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'> (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення лікарського засобу на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу із гепатотоксичними засобами збільшується їхній токсичний вплив на печінку. Одночасне застосування великих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Пробенецид вдвічі знижує кліренс парацетамолу шляхом блокування його зв’язування з глюкуроновою кислотою, тому при комбінованій терапії з пробенецидом доза парацетамолу має бути зниженою.</span><span lang='UK' style='font-size:10.0pt;mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Парацетамол слід застосовувати з обережністю із хлорамфеніколом через подовження періоду напіввиведення та збільшення токсичної дії останнього.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family: Calibri;letter-spacing:.15pt;background:white;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language: EN-US'>Слід бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу з флуклоксациліном, оскільки одночасний прийом асоціюється з метаболічним ацидозом із високою аніонною щілиною, особливо у пацієнтів з факторами ризику.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Парацетамол знижує ефективність діуретиків.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Не застосовувати одночасно з алкоголем.</span></p>

Фармакологічні властивості: Фармакологічні властивості Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><i style='mso-bidi-font-style:normal' style='mso-bidi-font-style:normal'>Фармакодинаміка.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Ненаркотичний аналгетик. Неселективно інгібує циклооксигеназу (ЦОГ), впливаючи на центри болю і терморегуляції. У запалених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на ЦОГ, що пояснює незначний протизапальний ефект. ідсутній вплив на синтез простагландинів у периферичних тканинах, що зумовлює відсутність негативного впливу з боку парацетамолу на водно-сольовий обмін (затримка натрію і води) і слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Можливість утворення метгемоглобіну і сульфгемоглобіну малоймовірна.</span></p> <p><i style='mso-bidi-font-style: normal' style='mso-bidi-font-style: normal'>Фармакокінетика.</i></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Абсорбція – висока, практично 100</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>%. У системному кровотоці 15</span><span style='mso-ansi-language:EN-US' style='mso-ansi-language:EN-US'> </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>% лікарського засобу, що всмоктався, зв</span><span lang='RU' style=''>’</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>язується з білками плазми крові. Час досягнення максимальної концентрації у крові (TCmax) становить 20?30 хвилин. Терапевтично ефективна концентрація парацетамолу в плазмі крові досягається при його призначенні у дозі 10?15 мг/кг. Проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр і в грудне молоко. Кількість лікарського засобу у грудному молоці становить менше 1 % від прийнятої матір’ю-годувальницею дози парацетамолу. Метаболізується у печінці: 80 % вступає в реакції кон’югації з глюкуроновою кислотою і сульфатами з утворенням неактивних метаболітів. 17 % лікарського засобу піддається гідроксилюванню з утворенням активних метаболітів, що кон’югують із глутатіоном і утворюють неактивні метаболіти. При нестачі глутатіону ці метаболіти можуть блокувати ферментні системи гепатоцитів і зумовлювати їхній некроз. Період напіввиведення (T1/2) парацетамолу – 2?3 години. У хворих літнього віку знижується кліренс лікарського засобу і збільшується T1/2. иводиться нирками – 3 % у незміненому вигляді.</span></p>

Адреса: Адреса Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспiльська, 13.</span></p>

Особливості: Особливості Парацетамол Дарниця таблетки 200 мг 10 шт

<p><span lang='RU' style=''>Не перевищувати </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>рекомендованих</span><span lang='RU' style=''> доз. Не приймати </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>лікарський засіб</span><span lang='RU' style=''> з іншими засобами, що містять парацетамол</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>, – це може призвести до передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до виникнення необхідності пересадки печінки або до летального наслідку.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>Слід враховувати, що в пацієнтів із захворюваннями печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Зафіксовано випадки порушення функції печінки/печінкової недостатності у пацієнтів, що мали знижений рівень глутатіону, наприклад при серйозному виснаженні організму, анорексії, низькому індексі маси тіла, хронічному алкоголізмі або сепсисі. </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>Необхідно </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:UK'>проконсультуватися з лікарем</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'> стосовно можливості застосування лікарського засобу:</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам із порушеннями функції нирок і печінки;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам, які застосовують варфарин чи подібні препарати, що мають антикоагулянтний ефект; </span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK;mso-bidi-font-weight:bold;mso-bidi-font-style:italic'>– пацієнтам, які вживають анальгетики при артритах легкої форми;</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'>? у разі якщо головний біль набуває постійного характеру.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:UK'>У пацієнтів із тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. У разі появи цих симптомів слід негайно звернутися до лікаря.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-fareast-font-family:Calibri;letter-spacing:.15pt;background: white;mso-ansi-language:UK;mso-fareast-language:EN-US'>Слід бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу з флуклоксациліном через підвищений ризик метаболічного ацидозу з високою аніонною щілиною, особливо у пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю, сепсисом, недоїданням та іншими джерелами дефіциту глутатіону (наприклад, хронічним алкоголізмом), а також тих, хто вживає максимальні добові дози парацетамолу. Рекомендується ретельний моніторинг, включаючи вимірювання 5-оксопроліну в сечі.</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language: UK'></span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>Лікарський засіб</span><span lang='RU' style=''> може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.</span></p><p><span lang='RU' style=''>При тривалому застосуванн</span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>і парацетамолу необхідний контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки.</span></p> <p><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>У</span><span lang='RU' style=''> хворих з алкогольним ураженням печінки підвищується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу.</span><a name='_Hlk37255794' style=''> </a><span style='mso-bookmark:_Hlk37255794' style='mso-bookmark:_Hlk37255794'>Під час лікування парацетамолом не можна вживати алкогольні напої.</span></p> <p><span lang='RU' style=''>Якщо симптоми не зникають, </span><span lang='UK' style='mso-ansi-language:UK'>слід </span><span lang='RU' style=''>звернутися до лікаря.</span></p>