У березні 2022 року ми відкрили можливість власникам карток клієнта "D.S." переказати свої бонусні бали на користь українського війська, які відповідально скеровуємо у рамках наших благодійних чи партнерських ініціатив для ЗСУ.

Переказати свої бонусні бали можна в будь-якій аптеці нашої мережі, звернувшись до фармацевта, або самостійно на нашому сайті (зареєстровані користувачі, в особистому кабінеті, розділ "Бали на благодійність"). 

Один бал на картці "D.S." є умовним еквівалентом 1 гривні. Баланс рахунку балів за своєю карткою "D.S." можна дізнатися а аптеці, в особистому кабінеті на сайті, через наш мобільний додаток або чат-бот.

Відтак, баланс балів цієї патріотичної ініціативи станом на 10.04.2024 р.:

  • Сума пожертви наростаючим підсумком від початку оголошеного збору склала 176 600 гривень балами, її зробили 1980 осіб (включно працівники компанії).

Звіт про використання (витрачено 176 000 грн, залишок 600 грн):

11.03.2024 р. – 7 тис. грн долучили до нашої оплати за закупівлю кровоспинних (гемостатичних) порошків BleedStop та зігрівальних устілок для взуття для потреб 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» ЗСУ, що виконує бойові завдання на передових позиціях

25.01.2024 р. – 14,5 тис. грн долучили до нашої оплати за закупівлю 1200 штук самонагрівальних грілок "Хотпак" для потреб особового складу 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» ЗСУ, що виконує бойові завдання на передових позиціях

Читайте також: Рік 2023: діяти разом, щоб Україна перемогла!

11.10.2023 р. – 20 тис. грн на закупівлю знеболювальних, спазмолітичних, протизастудних, серцево-судинних та шлункових лікарських засобів для посилення медичного забезпечення реактивної батареї 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила ЗСУ, що зараз перебуває на передових позиціях, – підтримали ініціативу від "Радіо Львівська Хвиля"

29.06.2023 р. – 15 тис. грн на закупівлю знеболювальних, спазмолітичних, протизапальних, серцево-судинних, протимікробних та антисептичних лікарських засобів для забезпечення медичних потреб в/ч А4828 за листом-зверненням від її командира та начальника медичної служби

16.06.2023 р. – 1,5 тис. грн на закупівлю 450 упаковок вологих серветок за зверненням ветерана війни Артура Киреєва для формування подарунків до Дня Конституції для українських військових, які проходять лікування й реабілітацію у військово-медичному клінічному центрі західного регіону (Львів, вул. Личаківська, 26).

15.05.2023 р. – 18 тис. грн на закупівлю знеболювальних, протизапальних, неврологічних та ноотропних лікарських засобів і медичних виробів для в/ч А4010 за листом-зверненням від БФ «Майстерня милосердя», що допомагає забезпечити медикаментами військові підрозділи, які виконують завдання на передових позиціях

28.07.2022 р. – 100 тис. грн ми долучили до внеску нашої компанії у загальній сумі 1 млн 200 тис. грн на потреби бойових підрозділів Сил Спеціальних Операцій ЗСУ: https://apteka-ds.com.ua/news-item/zamist-sviatkuvannia-yuvileiu-vnesok-na-pidtrymku-zsu

Дякуємо за довіру! Спільні зусилля всіх небайдужих наближають день і час Перемоги!

Нагадаємо, окрім збору на допомогу ЗСУ, зручна можливість переказати свої бонусні бали на благочинність створена на нашому сайті і на користь благодійного фонду SMART Medical Aid – задля медичної допомоги українцям, що постраждали від російської агресії.

Більше про напрямки благочинності мережі аптек «D.S.» читайте в поточних новинах, а також у Соціальній звітності нашої компанії.

Детальніше про діяльність SMART Medical Aid – на сайті фонду та у Facebook

Про всі можливості використати (обміняти, списати) накопичені бали (кешбек) – див. Правила програми лояльності.