Від 2014 року мережа аптек «D.S.» спільно з партнерами і клієнтами бере активну участь в численних ініціативах задля допомоги українському війську та всім, хто в часі війни потребує підтримки.

Із початком повномасштабної агресії ворога у 2022 році наша активність у цьому напрямку, звісно, зросла в рази. Від початку активної фази війни мережа аптек «D.S.» надала допомогу ЗСУ на понад 25 млн грн. – значною мірою за рахунок власних можливостей та з залученням галузевих і бізнес-партнерів, працівників і клієнтів.

У 2023 році ми продовжували допомагати нашим захисникам та співпрацювати із благодійними фондами, громадськими й волонтерськими організаціями – задля підсилення медичного забезпечення та підвищення ефективності роботи українських військових і допомоги тим, хто опинився в кризових обставинах життя.

Перелічуємо суспільно важливі справи, реалізовані минулоріч завдяки власним можливостям та в співдії з іншими організаціями, бізнес-партнерами, нашими працівниками і клієнтами:

• Компанія доклала організаційних та фінансових зусиль, ініціювала та долучалась до збору коштів на закупівлю для ЗСУ ліків і товарів медичного призначення, портативних цифрових рацій, тепловізорів, дронів, автомобілів. Відтак, необхідні медичні та технічні засоби скеровано на потреби, зокрема, 3-ої окремої штурмової та 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону, 53-ої та 64-ої окремих механізованих бригад, 80-ої та 82-ої окремих десантно-штурмових бригад, 100-ої, 103-ої та 125-ої окремих бригад територіальної оборони, батальйону Азов, Національної Гвардії України, ГУР, ССО та багатьох інших підрозділів ЗСУ.
  • До закупівель на потреби ЗСУ долучено бонусні бали, які переказали власники карток клієнта «D.S.» (звітуємо).
  • Частину своєї фінансової допомоги компанія виділила на закупівлю ліків та медичних товарів у рамках партнерства із благодійними фондами «Єднання спільноти», «Люди Лютого», ГО «Розвиток громади» та ін, які опікуються дітьми-сиротами та дітьми-переселенцями, підтримують самотніх літніх людей, людей з інвалідністю та важкими захворюваннями, а також мешканців деокупованих територій України на Півдні і Сході.
  • Уже традиційно підтримали видавництво кольорової графіки (коміксів) для дітей і дорослих, присвячених реальним героям російсько-української війни, зокрема, легендарним захисникам Донецького аеропорту, а також славетному українському козацтву. Так, до Дня Незалежності України вийшов друком Спеціальний ХХ ювілейний випуск «Кіборги. Битва за Київ. 27.02.22» Переглянути і придбати ці видання можна на сайті https://kiborhycomics.com.ua/
  • Підтримали реалізацію музичних креативних проєктів до Дня Незалежності України та Різдва на Радіо «Львівська Хвиля». Випуски радіопередач були присвячені викриванню правди про вкрадені росією українські музичні твори, а також сучасним українським колядкам і щедрівкам, які виникли чи були переспівані в часи збройної агресії росії проти України.
  • Наші захисники на передовій за 2023 рік отримали десяток партій фірмових енергетичних батончиків із горіхів і сухофруктів, виготовлених власноруч нашими працівниками за перевіреним рецептом. Працівники компанії неодноразово долучались до плетіння маскувальних сіток у волонтерських осередках різних регіонів України, аби своєю працею захищати тих, хто захищає нас.
  • Не залишались осторонь процесів відновлення української землі через турботу про довкілля, тож неодноразово долучались до громадських ініціатив з висаджування молодих дерев.
  • Працює на Перемогу і наш Інтерактивний музей D.S. Таємна Аптека, який від початку 2023 року прийняв у себе на благочинних екскурсіях понад 750 осіб, включно з дітьми воїнів ЗСУ та дітками-ВПО, а також регулярно переказує у фонд «Повернись живим» частку від продажу своєї сувенірної продукції. Детальніше про 2023 рік у Таємній аптеці за посиланням

Більше про нашу підтримку патріотичних проєктів – у Соціальному звіті за посиланням: https://www.flipsnack.com/A6C58FCC5A8/2020-2022.html

Усім, хто допомагав і допомагає, – дякуємо!

Маємо жити, працювати, навчатись, творити і разом зростати – аби Україна перемогла!