Інвестиції в освіту та виховання активної й успішної молоді, а також підтримка ініціатив, що сприяють всебічному розвитку дітей та юнацтва, давно є частиною корпоративного життя нашої компанії.

У цій публікації – лише кілька нещодавніх прикладів того, як мережа аптек «D.S.» долучається до заходів, що допомагають дітям і молоді зростати здоровими, відповідальними та свідомими людьми:

• Уже традиційно беремо активну участь у навчанні і фаховій підготовці нового покоління фармацевтів. Так, нещодавно до нашої аптеки у Хмельницькому завітали першокурсники із Хмельницький базовий медичний фаховий коледж. Це був їхній перший навчальний візит у аптеку як майбутніх фахівців. Студенти ознайомилися з роботою аптеки, ліцензійними умовами та принципами надання якісної фармацевтичної опіки відвідувачам аптеки.