Інвестиція в розвиток молодого покоління майбутніх фахівців завжди була важливою частиною діяльності нашої компанії.

Понад 15 років поспіль мережа «D.S.» виділяє кошти для фінансової підтримки навчання студентів кількох ЗВО, долучається до спонсорства студентських олімпіад, фінансує вихід друком збірників наукових робіт, а також є навчальною базою для дипломних робіт, проходження навчально-виробничої практики та інтернатури студентів-фармацевтів.

Наші стипендіати

Від 2007 року мережа D.S. надає річні стипендії талановитим та старанним студентам Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Українського католицького університету, а віднедавна – і Хмельницького базового медичного коледжу (докладно про цей напрямок благодійності можна прочитати у нашому Соціальному звіті).

За весь період фінансову підтримку як винагороду за успіхи у навчанні отримали вже понад 50 юнаків і дівчат. Бюджет такого меценатства нашої компанії загалом склав понад 700 тис. грн.

Читайте такожРік 2023: діяти разом, щоб Україна перемогла!

У 2023 році нашими стипендіатами стали четверо студентів. Ось що розповідають про своє навчання і професійні плани деякі з них:

«Стипендія дала можливість мені зрозуміти, що вчитись обов'язково потрібно, і чим більше докладаєш зусиль, тим кращим є результат. Це надихає мене далі розвиватися, не стояти на місці, відкривати для себе щось нове. У майбутньому я хочу бути завідувачкою аптеки або фармацевтичною представницею. Звісно, планувати щось наперед складно у такий скрутний час, але я буду і далі вчитись та старатись робити все, щоб ще одна моя мрія здійснилась. Вірю, що мережа аптек «D.S.» мене у цьому підтримає і допоможе», – зазначила Анастасія Приведенець, студентка четвертого курсу ЛНМУ ім. Данила Галицького

 «Стипендія надає мені змогу зосередитися на навчанні без необхідності додатково працювати для заробітку. Моя професійна мрія – стати висококваліфікованим фармацевтом і зробити позитивний вплив на здоров'я людей. Я хочу працювати в аптечній сфері, де зможу допомагати пацієнтам з вибором та правильним застосуванням ліків, проводити консультації з питань здоров'я і профілактики. Крім того, я маю бажання навчатися і розвиватися в галузі фармацевтичних досліджень, допомагаючи внести нові знання і інновації в сферу фармацевтики», – підкреслила Юлія Чихрак, студентка третього курсу ЛНМУ ім. Данила Галицького.

«В наш час фармацевтична промисловість є однією із найбільш розвинених галузей, кожного дня її працівники розробляють нові технології, створюють різні лікарські засоби та товари медичного призначення, щоб врятувати пацієнта. Стати частиною цієї сфери – це велика честь і відповідальність для мене», – розповіла студентка першого курсу Хмельницького базового медичного коледжу Анна Урсов.

Бажаємо студентам не втрачати свого творчого запалу та інтересу до обраного фаху, розвиватися і плекати в собі ті риси, які цінує суспільство: наполегливість, цілеспрямованість, працьовитість та впевненість у власних силах, а також людяність та бажання допомогти.

Читайте такожРік 2023: більше нових можливостей для клієнтів мережі «D.S.»

Знайомимо студентів-фармацевтів з майбутньою професією

Завжди радо зустрічаємо у центральному та регіональних офісах компанії студентську молодь, а також відвідуємо заклади освіти, аби поспілкуватись з майбутніми фахівцями. Упродовж 2023 року такі зустрічі відбулися у Львові, Хмельницькому, Ужгороді, тож віримо, що ці візити були для студентів не лише натхненним, але й цікавим та корисним досвідом!

Так до нас завітали студенти першого курсу КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» у супроводі завуча кафедри, кандидатки фармацевтичних наук, доцентки Софії Терещук, студенти третього курсу фармацевтичного факультету ВПНЗ Львівський фаховий медичний коледж «Монада» разом із завучкою кафедри фармацевтичного факультету університету і викладачкою коледжу Валентиною Грицан, а також студенти 3-5 курсів фармацевтичного факультету, представники студентського самоврядування ВПНЗ «Львівський медичний університет».

Юні фармацевти поспілкувалися з представниками менеджменту нашої компанії, переглянули фільм про історію розвитку мережі аптек «D.S.» та скуштували енергетичні батончики за перевіреним рецептом наших колег, які ми у рамках корпоративного волонтерства власноруч виготовляємо і передаємо для українських захисників на передові позиції фронту.

У ході розмови студенти дізналися про те, як працює та розвивається компанія, яким чином організована робота в мережі аптек, якими є переваги франчайзингової співпраці та навіть долучилися до пізнавального інтерактиву, спробувавши «відкрити» власний аптечний бізнес.

Майбутні фахівці фармації спілкувалися з регіональною директоркою нашої компанії Іриною Янюк, яка розповіла про роботу аптек нашої мережі на Львівщині, пояснила студентам практичні нюанси праці фармацевта, а також поділилася методами мотивації працівників, які застосовує компанія.

Читайте такожМережа аптек «D.S.» – до студентів: не згубити справжнього значення слова фармацевт

Завжди цікавою для студентів є екскурсія нашим аптечним складом, яку проводить його завідувач, магістр фармації Олег Хлібкевич. Він розповів майбутнім фахівцям про особливості зберігання тих чи інших препаратів, а також специфіку процесів, які необхідно знати майбутньому працівнику у сфері фармацевтичної логістики.

Студенти жваво спілкуються з працівниками нашої компанії, ставлять запитання колегам, на які ті радо відповідають, аби поділитися своїми знаннями та надихнути молодих фахівців до співпраці з мережею аптек «D.S.». Адже наша компанія продовжує своє масштабування, відповідно – постійно має потребу в нових кваліфікованих працівниках, які разом втілюватимуть в життя важливу місію «Допомагати людям, змінювати себе і світ на краще».

Долучаємось до підготовки майбутніх фахівців фармації

2023 року мережа аптек «D.S.» підтримала проведення І студентської олімпіади «Фармація: від Академії до Аптеки» з метою перевірки фахової підготовки студентів Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського.

11 активних студентів 2 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» застосовували свої знання під час складання тестів, вирішення ситуативних завдань, що стосуються відпуску препаратів з контрольованими речовинами, пільгових рецептів. Також студенти мали змогу поділитися своїми ідеями та продемонструвати креативне мислення, готуючи есе про діяльність аптек у своєму рідному населеному пункті.

Читайте такожМережа аптек «D.S.» створила навчальний клас для майбутніх фармацевтів

До комісії, яка оцінювала роботи студентів, окрім працівників академії, також увійшли керівниця з навчання і розвитку персоналу мережі аптек «D.S.» Оксана Городецька та наша тренерка з корпоративного навчання Ірина Іваненко-Лапан. Загалом члени журі високо оцінили роботи молодих фахівців та рівень їхньої підготовки.

По завершенню олімпіади операційний директор мережі аптек «D.S.» Сергій Лозинський вручив другокурсницям сертифікати, які засвідчують їхню участь в олімпіаді, а також відзначив трьох переможниць грамотами і грошовими винагородами від нашої компанії.

Усі учасниці олімпіади отримали можливість пройти стажування у наших аптеках, адже мережа аптек «D.S.» – справді прекрасне місце, аби здобути тут свій перший професійний досвід!

Про інші напрямки соціальної відповідальності мережі аптек D.S. читайте у нашому четвертому Соціальному звіті (2020-2022)