У перший день літа в Тернополі в аптеці «D.S.» на вул. Купчинського, 14 стартувала «Програма низьких цін», щоб задовольнити запити соціально вразливих верств населення щодо зниження цін на товари аптечного асортименту.

Мережа «D.S.» постійно шукає шляхів стійкого зниження цін на ліки, щоб в умовах економічної кризи збільшиити доступність терапії для соціально вразливих верств населення, включно пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Із цією метою постійно ведемо перемовини з основними виробниками і постачальниками ліків, аби стабільно пропонувати нашим клієнтам більш привабливі, нижчі та акційні ціни на різні товарні групи аптечного асортименту, насамперед на найбільш уживані препарати від хронічних захворювань, для стаціонарного лікування та від поширених сезонних недуг, а також надаємо можливість отримувати додаткові знижки нашим постійним клієнтам за рахунок накопичення бонусних балів.

У 2023 році ми розпочали нову соціальну ініціативу – спецпроєкт «Програма низьких цін» – спершу у ЛьвовіЛуцьку, Хмельницькому, Рівному, а відтепер також у Тернополі – на вул. Купчинського, 14.

У цій аптеці на всі товари аптечного асортименту (як українського, так й іноземного виробництва) установили мінімальні торгівельні націнки, а також пропонуємо глибоку знижку постійної дії (у розмірі 25%) на понад 250 найменувань лікарських засобів (здебільшого, безрецептурних), біологічно активних добавок, медичних виробів і навіть косметичних товарів власної торгової марки «Arbor Vitae»:

  • Версія е-каталога, адаптована для смартфона, ціни вказані без знижки: https://bit.ly/3Wk1J4j
  • Версія е-каталога для читання з комп'ютера, ціни вказані без знижки: https://bit.ly/3BQWPDy

Крім того, як і в усій мережі аптек «D.S.», тут щомісяця будуть акційні знижки на різні актуальні сезонні товари, які можна придбати без рецепта лікаря, а також на визначені медичні вироби, засоби гігієни і продукцію для дітей, тож звертайте увагу на сигнальні цінники на полицях торгівельної зали аптеки!

Пред’явникам картки клієнта мережі аптек «D.S.» передбачено нарахування бонусних балів згідно з правилами програми лояльності у розмірі 3% від суми покупки ("кешбек").

Аптека «D.S.» на вул. Купчинського, 14 у Тернополі працює з 8:00 до 21:30 (субота-неділя з 9:00 до 20:00). Уточнити наявність товарів можна нашому сайті або за безкоштовним номером Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60

Низькі ціни тримаємо – перемогу наближаємо!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

*Умови і термін дії соціального проєкту «Програма низьких цін» затверджено наказом по ТОВ «Да Сігна Тернопіль» №48 та додатками до нього від 31.05.2023 року. Планований термін дії 01.06 - 31.12.2023 року. Адміністрація залишає за собою право змінювати умови і термін дії без завчасного і/або додаткового попередження.

Від 12.09.2023р. акція діє на оновлених умовах